Контакт-центр УкрСиббанку визнаний кращим за результатами дослідження якості телефонного обслуговування


22.12.2011

Контакт-центр УкрСиббанку BNP Paribas Group визнаний кращим в сфері телефонного обслуговування клієнтів. Таку оцінку банк одержав за результатами щорічного дослідження Клубу керівників колл-центрів Hot Skills при Українській Асоціації директ маркетингу. Експертна Рада з питань діяльності контакт-центрів високо оцінила рівень дистанційного обслуговування клієнтів УкрСиббанку.

 

Експерти перевіряли роботу контакт-центрів 25 найбільших банків за кількома параметрами: навички і стиль спілкування, вміння керувати розмовою, знання предметної області, технологічні процеси. Співробітників оцінювали за знаннями банківських продуктів, навичкам роботи з запереченнями, вмінню швидко орієнтуватися в ситуації і виявляти потребу клієнта.

 

Дослідження проводилося з використанням технології «mystery shopper» (таємничий покупець). У кожен банк під виглядом клієнта тричі подзвонили в різний час доби і в різні дні, це дозволило максимально об'єктивно оцінити якість обслуговування.

 

«Питання якості телефонних консультацій залишається для нас пріоритетом. Часто по одному зверненню клієнт оцінює банк в цілому. Щодня до нас надходить від 5-ти до 20-ти тисяч дзвінків і ми пишаємося тим, що контакт-центр УкрСиббанку неодноразово визнавався кращим серед інформаційно-довідкових служб, що працюють на фінансовому ринку. Ми і далі будемо слідувати позитивним змінам, щоб кожен клієнт міг отримати необхідну йому інформацію швидко і в повному обсязі», - розповіла начальник контакт-центру УкрСиббанку BNP Paribas Group Наталія Ізмайлова.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.12.2011 р.: чисті активи - 41,86 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 22,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,33 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,22 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com