Кожен четвертий клієнт private banking обслуговується в УкрСиббанку


15.02.2012

Доля ринку УкрСиббанку BNP Paribas Group в сегменті private banking становить 25% згідно з результатами першого незалежного «Дослідження ринку private banking в Україні» проведеного однією з найбільших консультаційних компаній KPMG за ініціативою Private Banking Клубу. У дослідженні брало участь 13 банків - лідерів фінансового сектора.

 

«Це дослідження - унікальний досвід і результат спільної роботи членів Клубу Private Banking, - розповів Помічник Голови Правління, начальник Департаменту Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Александров. - Аналіз сегменту private banking повинен зробити ринок більш прозорим і зрозумілим, залучити нових учасників, стати постійною практикою для професіоналів бізнесу».

 

За результатами дослідження, фінансова криза суттєво не вплинула на український бізнес Рrivate Вanking. Частка заможних клієнтів в активах банків збільшилася з 3,2% до 5,5%. Основна доля українських клієнтів private banking - це власники бізнесу - 44%, топ-менеджери і керівники вищої ланки - 32%, чиновники - 15% і знаменитості - 9%. «При цьому тільки 32% заможних клієнтів довіряють управління своїми активами українським банкам, більшість виводять капітали за кордон. Це говорить про значні перспективи розширення клієнтської бази. На фоні нестабільності в Європі все більше клієнтів віддаватимуть перевагу «домашнім» банкам. Згідно з прогнозами КПМГ, у найближчі 3 роки ринок виросте на 5-7%. Тому в УкрСиббанку амбітні цілі. Уже цього року банк планує збільшити кількість клієнтів на 30-35%», - додав Олексій Александров.

 

УкрСиббанк Private Banking працює на ринку персональних банківських послуг більше 7 років. Ще в 2006 році банк відкрив представництва у найбільш перспективних регіонах країни і сьогодні до послуг заможних клієнтів 6 офісів: у Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Львові та Дніпропетровську.

 

За оцінкою авторитетного міжнародного ділового видання Euromoney, УкрСиббанк отримав нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні в 2011 році.

 

По оценке авторитетного международного делового издания Euromoney, УкрСиббанк получил награду «Лучший сервис Private Banking» в Украине в 2011 году. 

 

 

 

 www.privatebanking.com.ua

Для довідки:

KPMG - це міжнародна мережа фірм, які надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах мережі KPMG в 152 країнах працює понад 145 000 професіоналів. KPMG працює в Україні з 1992 року. Філії KPMG відкриті в Києві, Донецьку, Львові.

 

Private Banking Клуб - експертно-консультативний клуб з питань розвитку системи приватного банківського обслуговування в Україні. Заснований в 2010 році при Форумі «Провідних міжнародних фінансових установ» www.flifi.ua Клуб об'єднує 20 професійних учасників ринку. Робота Клубу спрямована на поліпшення якості приватного банківського обслуговування, впровадження світових тенденцій в Україні, обмін досвідом, розробку нових продуктів, надання рекомендацій щодо вдосконалення законодавства, формування стандартів і правил ринку private banking. Керівник Клубу - Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group, кандидат економічних наук, MBA.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.02.2012 р.: чисті активи - 32,88 млрд грн., капітал - 1,27 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,57 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,64 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com