КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» отримала ліцензію на здійснення діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів


06.04.2012

3 квітня 2012 КУА - Адміністратор пенсійних фондів «УкрСиб Ессет Менеджмент» отримала ліцензію на здійснення діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Варто зазначити, що УкрСиб Ессет Менеджмент - перша компанія з управління активами, яка отримала таку ліцензію за останні декілька років.

 

«Отримання ліцензії адміністратора розширює можливості компанії в довгостроковій перспективі. УкрСиб Ессет Менеджмент зарекомендувала себе лідером на ринку управління активами. Впевнені, що й у сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів ми будемо одними з провідних гравців», - прокоментував Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

 

Нагадаємо, у лютому 2012 року АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» посіла 5-е місце в Рейтингу «ТОП-100. Кращі компанії України» серед компаній з управління активами за фінансові досягнення в 2011 році (обсяг залучених коштів). Рейтинг зіставлявся видавництвом «Економіка» та журналом «ТОП-100. Кращі компанії України».

 

«Кожен рік компанія впевнено рухається до намічених цілей. Ліцензія адміністратора є новим важливим етапом на шляху до розвитку», - додав Голова Правління КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» BNP Paribas Group Максим Купрін.

Для довідки:

 

Компанія з управління активами - адміністратор пенсійних фондів «УкрСиб Ессет Менеджмент» (www.ukrsibfunds.com) - створена у 2003 році і є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, лідера на міжнародному ринку банківських послуг. Під управлінням «УкрСиб Ессет Менеджмент» перебуває 11 фондів, серед яких 7 ринкових і 4 венчурних. Обсяг чистих активів в управлінні компанії перевішує 723 млн грн.*

2011 р. - АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» присвоєно дуже високий рейтинг надійності (uaAA.amc), за результатами оцінки РА «Експерт Рейтинг» (Україна).

2008 р. - АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» отримала найвищий рейтинг ефективності інвестиційних фондів, за результатами оцінки «Експерт Рейтинг» (Україна).

* Станом на 29 лютого 2012.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.03.2012 р.: чисті активи - 32,81 млрд грн., капітал - 1,28 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,81 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,71 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com