УкрСиббанк визнано лідером у кредитуванні СМБ


16.12.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group визнано найкращим банком України у номінації «Банк-лідер у кредитуванні малого та середнього бізнесу» за версією журналу «Банкиръ». Церемонія нагородження VI Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2014» відбулася 10 грудня у Києві.

 

Найкращі фінансові заклади визначалися з урахуванням даних опитування українських банків та їх клієнтів, думок авторитетних експертів Національного банку України, Українського кредитно-банківського союзу, Асоціації українських банків, даних українських рейтингових агенств, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Враховувалися й висновки редакції журналу «Банкиръ», що ґрунтувалися на аналізі якісних показників діяльності банків України: прозорість, відповідальність, надійність, ділова репутація та професіоналізм.

 

Думка експертів стосовно УкрСиббанку підтверджується якісними показниками діяльності фінансового закладу: майже половина всіх доходів роздрібного бізнесу банку припадає саме на СМБ. З початку року залишки на рахунках СМБ зросли на 40%, а кількість нових клієнтів подвоїлася у порівнянні з минулим роком. У листопаді 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги цільового кредитування бізнесу зросли на 104%.

 

«Ці високі показники говорять про правильно обрану стратегію: заробляти з клієнтом, а не на клієнті, – підкреслив Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Протягом останніх десяти років наша команда посилено працювала над формуванням якісного та максимально ефективного підходу до обслуговування клієнтів середнього та малого бізнесу. Тому отримання такого визнання лише стимулює нас до подальшого розвитку». 


 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.10.2014 року: чисті активи – 24,750 млрд грн, капітал – 1,912 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,238 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,855 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,368 млрд грн, банк обслуговує понад 2,4 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 74 країнах світу, нараховує близько 185 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.


Прес-служба УкрСиббанку:+38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com