Міжнародний аеропорт "Бориспіль" розмістив річні гривневі облігації на суму 250 млн гривень


22.11.2011

17 листопада 2011 міжнародний аеропорт "Бориспіль" розмістив річні гривневі облігації на суму 250 млн грн. протягом усього 2 днів з початку розміщення, проведеного андерайтером випуску АТ "УкрСиббанк". Дане розміщення є частиною транзакції по залученню фінансування на суму 500 млн грн. з метою забезпечення коштами амбітних будівельних проектів аеропорту.

 

«УкрСиббанк підтримав важливий проект розвитку головних "повітряних воріт" України напередодні майбутнього чемпіонату Європи з футболу, забезпечивши своєчасне надходження необхідних фінансових ресурсів всупереч погіршенню ситуації на міжнародних ринках капіталу, різкому підвищенню ставок на грошовому ринку України і нестачі ліквідності в банківській системі", - зазначив Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоанье.

 

У той же день (17 листопада) МА "Бориспіль" встановив рекорд, прийняв 7- мільйонного пасажира (протягом усього 2010 року аеропорт обслужив 6,7 млн пасажирів). За 10 місяців 2011 року приріст пасажиропотоку в аеропорту склав 21%. В середині минулого десятиліття стрімке зростання пасажиропотоку в результаті збільшення ділової активності в Україні періодично призводило до гострої нестачі пропускної спроможності аеропорту. З метою задоволення зростаючого обсягу пасажирського трафіку «Борисполем» була проведена реконструкція головного терміналу В і розпочато будівництво двох нових міжнародних терміналів D і F, що дозволить збільшити потужності "Борисполя" для прийому та відправлення пасажирів майже втричі. Сьогодні "Бориспіль", як найбільший аеропорт України, обслуговує понад 70% авіапасажирів в країні і понад 90% міжнародного пасажиропотоку.

 

Чемпіонат Європи з футболу 2012 (ЄВРО-2012) буде 14-ою за рахунком європейською першістю для національних збірних під егідою UEFA. Фінальна частина чемпіонату відбудеться у Польщі та Україні з 8 червня по 1 липня 2012 року. Заявка цих країн була схвалена виконкомом UEFA в 2007 році. ЄВРО-2012 буде першою великою футбольною подією, що проводиться в Україні - у Києві, Донецьку, Харкові та Львові.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2011 р.: чисті активи - 41,23 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 23,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,40 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com