MasterCard назвав «УкрСиббанк» «Кращим банком 2008 року», а також назвав депозит «Активні гроші» «Кращим картковим продуктом 2008»


30.10.2008
УкрСиббанк визнано кращим у головній номінації конкурсу MasterCard «Банк року», а депозит «Активні гроші» - «Кращий картковий продукт 2008».

«Перемога в 2 з 5 номінаціях одного із найавторитетніших рейтингів Східної Європи, яким, безсумнівно, є конкурс «MasterCard Банк року» - краще підтвердження надійності та стабільності УкрСиббанку, - відзначив Голова Правління УкрСиббанку Олександр Адаріч. - Ми високо цінуємо визнання провідних експертів, тому «УкрСиббанк» продовжить удосконалювати банківські продукти та технології, і залишиться кращим банком для клієнтів».

УкрСиббанк запропонував клієнтам унікальний продукт «Активні гроші» два роки тому. Для клієнтів це можливість у будь-який зручний час знімати та поповнювати депозитний рахунок.

«Клієнти можуть почати накопичувати «Активні гроші» усього з 10 грн., дол. або євро. Це найнижчий мінімальний внесок на ринку. Для зручності клієнти можуть користуватися карткою «Активні гроші» і мати доступ до своїх заощаджень 24 години на день 7 днів у тиждень,> - відзначив начальник розвитку індивідуального бізнесу УкрСиббанк Іван Істомін. - Відзначу, що «Активні гроші» стали популярними серед клієнтів з перших днів запуску програми».

Конкурс «MasterCard Банк року» визначає кращі продукти та послуги фінансових установ. Цього року в Україні в конкурсі брали участь 30 банків з найбільшим розміром активів за 1-е півріччя 2008. Переможців у номінаціях «Банк року», «Банківський продукт року» та «Найдинамічніший банк року» визначало експертне журі з 70 фахівців – директорів компаній, фінансових аналітиків, академіків та представників ЗМІ.


Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (
www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com