Нові рейтинги, підтверджена стабільність


29.05.2015

УкрСиббанк BNP Paribas Group та Fitch Ratings дійшли згоди щодо припинення подальшої співпраці.


Дотримуючись стандартної бізнес-практики на українському ринку, УкрСиббанк вважає достатнім наявність рейтингу лише від українського рейтингового агентства,  що характерно для більшості банків України, у тому числі банків з іноземним капіталом.


Відзначимо, що рейтинги УкрСиббанку як частини однієї з найбільших міжнародних фінансових груп з одним із найвищих рейтингів у світі обмежені суверенним рейтингом України, який у свою чергу відображає підвищені ризики у зв’язку з поточною економічною та суспільно-політичною ситуацією у країні.


На 28.05.15 УкрСиббанк мав наступні міжнародні рейтинги, надані агентством Fitch Ratings:

 

Рейтинги в іноземній валюті

Рейтинг дефолту емітенту

(довгостроковий рейтинг)

CCC

Короткостроковий рейтинг

C

Підтримка

5

Рейтинги у національній валюті

 

Рейтинг дефолту емітенту

(довгостроковий рейтинг)

B-

Прогноз

Негативний

Рейтинги за національною шкалою

 

Довгостроковий рейтинг

AAA(ukr)

Прогноз

Стабільний


Крім того, згідно з класифікацією українського рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», УкрСиббанк має найвищий кредитний рейтинг на рівні uaААА зі стабільним прогнозом, що свідчить про найвищий рівень кредитоспроможності у порівнянні з іншими українськими позичальниками та/або борговими інструментами.


Відзначимо, що рейтинги материнської компанії УкрСиббанку – BNP Paribas – є найвищими серед усіх банків, представлених на українському ринку.

Станом на 29.05.2015 рейтинги BNP Paribas наступні:

Рейтингове агентство

BNP Paribas

S&P

A+

Fitch

A+

Moody’s

A1Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com/www.my.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.03.2015 року: чисті активи – 34,697 млрд грн., капітал – 1,461 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 21,088 млрд. грн, кошти корпоративних клієнтів – 12,097 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,665 млрд. грн, банк обслуговує понад 2,5 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій АТ «УкрСиббанк» належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млрд євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.

 


Прес-служба АТ «УкрСиббанк» +38 (044) 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com