Інформаційне повідомлення


16.09.2014

Розповсюджені у ЗМІ чутки про нібито висунуті Національним банком України вимоги щодо докапіталізації УкрСиббанку є необґрунтованими.

 

Насправді, УкрСиббанк успішно пройшов стрес-тестування та отримав від запрошених аудиторів підтвердження достатності капіталізації банку.

 

УкрСиббанк володіє достатнім рівнем ліквідності і стресостійкості для нормального функціонування та повного виконання взятих на себе зобов'язань. Разом з тим, наш основний акціонер – BNP Paribas Group – протягом багатьох років плідної співпраці завжди підтримував УкрСиббанк і збільшував капітал банку за необхідності, неодноразово заявляючи про свою тверду впевненість у стабільності та перспективах подальшого розвитку банку.

 

УкрСиббанк офіційно підтверджує повне і своєчасне виконання своїх зобов'язань перед усіма клієнтами, в тому числі щодо проведення операцій по всіх відкритих рахунках в УкрСиббанку. Банк безумовно буде виконувати взяті на себе зобов'язання відповідно до укладених договорів, дотримуючись традицій надійного та якісного обслуговування відповідно до найкращих європейських стандартів BNP Paribas Group.

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.08.2014 р.: чисті активи – 26,660 млрд грн, капітал – 1,836 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 18,661 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 9,653 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9,249 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com