Інформаційне повідомлення для преси


26.03.2014

УкрСиббанк продовжує слідувати довгостроковому плану реструктуризації, який був розроблений після кризи 2008 року. Програма направлена на покращення якості активів і підвищення ефективності. Однією з важливих складових програми реструктуризації стало зниження обсягів проблемних активів за рахунок їх продажу та успішної роботи з повернення проблемної заборгованості. Це відзначилось на загальному обсязі кредитів, який знизився на більш ніж 30%.

 

Одним із пунктів довгострокової програми стала оптимізація витрат, в тому числі кількості персоналу на 1600 співробітників. На даний момент програма успішно виконана на 81% і до кінця року буде завершена.

 

Згідно з програмою, УкрСиббанк продовжить модернізацію торговельної мережі для підвищення якості та швидкості обслуговування клієнтів. До кінця 2014 року торгова мережа банку налічуватиме близько 500 відділень для обслуговування роздрібних клієнтів, з яких 100 – великі відділення крупного формату, розраховані на обслуговування від 5 тис. клієнтів. Для реалізації цієї програми будуть реконструйовані існуючі відділення, а також відкриті нові. Банк вже завершив реалізацію програми модернізації торговельної мережі у Харкові, Луганську, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах та центрі Києва. У всіх цих містах отримано позитивні відгуки клієнтів і спостерігається ефективний розвиток бізнесу. В цілому, цього року УкрСиббанк планує підвищити кількість клієнтів як мінімум на 10%. УкрСиббанк має хорошу частку ринку - 6% по залишках на поточних і карткових рахунках активних клієнтів-фізосіб.

 

Відзначимо, що поточні події не вплинули на хід програми. УкрСиббанк вступив у період нинішньої нестабільності з достатнім запасом ліквідності і гарною якістю активів.


«При повній підтримці УкрСиббанк BNP Paribas Group є ключовим гравцем українського банківського ринку і неодмінно залишиться таким у майбутньому. BNP Paribas не планує йти з України. Ми переконані в міцності УкрСиббанку, так і в якісному потенціалі його співробітників», - запевнив ще 5-го березня 2014 Жан-Поль Сабе, Голова Наглядової Ради УкрСиббанку BNP Paribas Group.

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.01.2014 р.: чисті активи – 22,811 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,375млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,336 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,673 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com