Інтернет-банкінг від УкрСиббанку розвивається найбільш динамічно!


03.11.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group відзначено дипломом «за найдинамічніший розвиток інтернет-банкінгу» у рейтингу «Кращий інтернет-банк року 2011».

 

Рішеннями інтернет-банкінгу від УкрСиббанку є сервіс «Керування рахунком» для індивідуальних клієнтів і система електронного банкінгу StarAccess для юридичних осіб.

 

Сервіс «Керування рахунком» дозволяє просто та зручно здійснювати фінансові операції з будь-якого комп'ютера в будь-якій точці світу, де є доступ до мережі Інтернет. Функціональність сервісу охоплює найнеобхідніші та запитувані індивідуальними клієнтами операції: формування виписок і перегляд залишків на рахунках, поповнення депозитів, погашення кредитів, здійснення будь-яких інших платежів (наприклад, на користь інтернет-провайдерів – постачальників доступу до мережі Інтернет).

 

Система електронного банкінгу StarAccess – це зручність і мобільність, економія часу та грошей завдяки можливості управляти рахунками компанії, не виходячи з офісу. Робота у системі StarAccess не потребує встановлення спеціалізованого програмного забезпечення, вимоги до робочої станції користувача системою мінімальні. StarAccess – це високий рівень захисту при здійсненні банківських операцій завдяки використанню електронно-цифрового підпису (ЕЦП) та захищеного з'єднання. Можливості системи StarAccess охоплюють практично всі операції, які необхідні для управління фінансами компанії.

 

Рейтинг «Кращий інтернет-банк року 2011» організований з метою підтримки ринкової конкуренції між банками, що надають клієнтам можливість обслуговування через канали дистанційного банкінгу: інтернет-банкінг, мобільний банкінг, пристрої самообслуговування, а також активно використовують Інтернет для просування своїх продуктів і послуг.

 

Рейтинг заснований інформаційно-аналітичним журналом «Карт Бланш», одним з організаторів найважливішої події банківського ринку – конференції «Банк Online».

 

Нагородження переможців Рейтингу відбулося 25 жовтня 2011 року в Києві під час міжнародної конференції з інновацій в дистанційному банківському обслуговуванні «Банк Online 2011».
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.10.2011 р.: чисті активи - 42,23 млрд грн., капітал - 3,62 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 25,47 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,19 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,54 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com