Об'єднана банкоматна мережа «УкрСиббанку» та його партнерів збільшена до 5000 банкоматів


29.09.2010

1 жовтня 2010 АТ «УкрСиббанк» розширює свою партнерську банкоматну мережу в рамках підписаної угоди з ВАТ «Ощадбанк». Таким чином, клієнти «УкрСиббанку» без додаткової плати зможуть знімати готівку в майже 5000 АТМ по всій Україні.

Власний арсенал АТМ «УкрСиббанку» нараховує понад 1500 банкоматів, «Ощадбанку» - 1200. Також банками-партнерами об'єднаної банкоматної мережі «УкрСиббанку» є ВАТ «Укрсоцбанк», ПАТКБ «Правекс-Банк», ПАТ Банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Родовід банк», а також компанія Euronet Worldwide Inc.

«Партнерська програма банків - це істотне розширення можливостей держателів платіжних карток. Банк орієнтується на високу якість обслуговування і дотримується філософії доступності та відкритості. «УкрСиббанк» постійно інвестує в мережу АТМ: замінюючи застарілі моделі на сучасні, встановлюючи нові банкомати, у тому числі і депозитні - Cash-In, які дозволяють здійснювати платежі, поповнювати поточні та депозитні рахунки, погашати кредити», - розповів начальник Департаменту роздрібних продажів УкрСиббанк BNP Paribas Group Іван Істомін.

Зазначимо, що «УкрСиббанк» також є учасником міжнародного об'єднання банкоматів Global ATM Alliance, яке нараховує більше 40 тис. АТМ в 40 країнах світу.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.09.2010 р.: чисті активи - 42,78 млрд грн., капітал - 5,54 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 32,62 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 7,99 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,20 млрд грн. Регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії. *Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com