Об'єднана мережа банкоматів «УкрСиббанку» та його партнерів перевищила 5000 АТМ


11.02.2011

У лютому УкрСиббанк BNP Paribas Group об'єднав банкоматну мережу з АТ «Дочірній банк Сбербанку Росії», таким чином користувачі платіжних карток «УкрСиббанку» можуть знімати готівку без додаткової плати в більш ніж 5000 АТМ. 

Власний арсенал АТМ «УкрСиббанку» становить більше 1650 АТМ - це третя найбільша банкоматна мережа серед банків України, число банкоматів Дочірнього банку Сбербанку Росії перевищує 80 АТМ. Також в об'єднану банкоматну мережу входять ПАТ «Укрсоцбанк», АКБ «Правекс-Банк», ПАТ Банк «Фінанси та Кредит», ВАТ «Родовід банк», ВАТ «Ощадбанк», а також компанія Euronet Worldwide Inc. Крім цього, УкрСиббанк є членом об'єднання Global ATM Alliance, що дозволяє клієнтам банку користуватися понад 40 000 банкоматами в 40 країнах світу за пільговими тарифами.

«УкрСиббанк» приділяє величезну увагу якості обслуговування та доступності АТМ для клієнтів. Тому банк постійно розширює партнерські програми, а також інвестує у власну банкоматну мережу, замінюючи застарілі моделі на сучасні, встановлюючи нові банкомати, у тому числі і депозитні - Cash-In, які дозволяють здійснювати платежі, поповнювати поточні та депозитні рахунки, погашати кредити», - розповів Заступник Голови Правління УкрСиббанка BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.12.2010 р.: чисті активи - 47,83 млрд грн., капітал - 4,70 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,44 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,25 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,41 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в Єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com