Підтверджені рейтинги, попередня стабільність


07.07.2014

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгострокові рейтинги в іноземній валюті УкрСиббанку BNP Paribas Group на рівні ССС.

 

Підтвердження довгострокових рейтингів дефолту емітенту в іноземній валюті на рівні ССС відображає стримуючий вплив рейтингу України (ССС), що обмежує ступінь, в якій підтримка найбільшої міжнародної групи BNP Paribas з одним із найвищих рейтингів у світі може враховуватись у рейтингах. Рейтинг країни, в свою чергу, відображає підвищені ризики у зв’язку з поточною економічною та суспільно-політичною ситуацією в країні.

 

На 07.07.14 УкрСиббанк мав наступні міжнародні рейтинги, надані агентством Fitch:  

 

Рейтинги в іноземній валюті

 

 

 

Рейтинг дефолту емітенту
(довгостроковий рейтинг)

CCC

 

 

Короткостроковий рейтинг

C

 

 

Підтримка

5

 

 

Рейтинг повернення активів

RR4

 

 

Рейтинги у національній валюті

 

 

 

Рейтинг дефолту емітенту
(довгостроковий рейтинг)

B-

 

 

Прогноз

Негативний

 

 

Рейтинги за національною шкалою

 

 

 

Довгостроковий рейтинг

AAA(ukr)

 

 

Прогноз

Стабильний

 

УкрСиббанк – частина міжнародної фінансової Групи  BNP Paribas, чиї рейтинги залишаються одними з найвищих у світі. Це відзначають як рейтингові агентства, так і міжнародні ЗМІ. За оцінками експертів, BNP Paribas – це сильний бізнес-профіль, який включає масштабну та успішну диверсифікацію бізнесу і сильну культуру ризик-менеджменту. В Україні рейтинг надійності BNP Paribas, материнської компанії УкрСиббанку, є найвищим серед всіх представлених гравців на банківському ринку.

 

Сьогодні рейтинги BNP Paribas наступні:

 

Рейтингове агентство

BNP Paribas

S&P

A+

Fitch

A+

Moody’s

A1

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.04.2014 р.: чисті активи – 23,990 млрд грн, капітал – 2,375 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,635 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,926 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,461 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com