Перше місце у рейтингу публічності – УкрСиб Ессет Менеджмент


02.10.2012

КУА  УкрСиб Ессет Менеджмент зайняла І місце у рейтингу публічності, що проводиться за ініціативи Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) та за підтримки інтернет-порталу Fund Market та асоціації «Фондове партнерство».

 

Даний ренкінг проводиться на основі дослідження близько 340 веб-сайтів компаній-учасниць фондового ринку за певною методологією та низкою критеріїв: публічность, прозорость, повнота та доступность інформації для інвесторів.

 

КУА УкрСиб Ессет Менеджмент стала лідером серед компаній з управління активами,  набравши максимальну кількість балів – 30 з 30-ти можливих, визначених оновленим ренкінгом  прозорості та відкритості компаній учасників фондового ринку.

 

«УкрСиб Ессет Менеджмент, як частина міжнародної групи BNP Paribas, ставить перед собою завдання дотримання критеріїв прозорості, повноти та своєчасності інформації, яка надається існуючим та потенційним клієнтам, а також найвищих стандартів якості інвестиційних послуг та підходів до управління активами», - зазначає Максим Купрін, Голова Правління КУА УкрСиб Ессет Менеджмент.

  

 

Для довідки:

АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» - це компанія з дев’ятирічним досвідом роботи на фондовому ринку України, під управлінням якої знаходяться 11 фондів, 7 з яких є ринковими.  Станом на 31.08.2012 обсяг активів в управлінні становить понад 638 млн грн. За результатами першого півріччя 2012 р. підтверджено інфраструктурний рейтинг надійності на рівні ua.AA+.amc (дуже високий рейтинг надійності) за результатами оцінки РА «Експерт-Рейтинг» (Україна).

 

www.a-vista.ukrsibfunds.com

www.ukrsibfunds.com

www.facebook.com/UkrSibAMC


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.09.2012 р.: чисті активи - 28,62 млрд грн., капітал - 2,62 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 17,02 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,36 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,94 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com