Позитивні зміни у форматі «All Inclusive»!


10.06.2010
УкрСиббанк BNP Paribas Group запустив у продаж ексклюзивну пакетну пропозицію «All Inclusive». Це «коктейль» з банківських продуктів, послуг страхування, різноманітних додаткових сервісів та привілеїв. Клієнту пропонується 3 рівня: базовий, Ultra та De Luxe. Основний пакет включає весь комплекс найпопулярніших послуг – платіжну картку для цілодобового доступу до коштів, накопичувальний рахунок – для заощаджень і додаткового прибутку, поточний - для розрахунку та платежів, сервіс «Управління рахунком», знижки за програмою «Плюсуй з нами!», а також страхування від крадіжки готівки, покупки або карти. Пакети Ultra или De Luxe містять додаткові послуги та привілеї, такі як: програма MasterCard Selective, безкоштовна послуга GSM-banking, переказ з карти на карту УкрСиббанку через банкомат, страхування ризиків крадіжки документів, гаманця, ключів, медичне страхування тих, що виїжджає закордон, дисконтна програма Visa та багато інших.

«Аналізуючи побажання клієнтів, ми сформували ключові критерії. Це простота, зручність, економія, додатковий прибуток і доступність готівки. На базі цих характеристик ми і розробляли пакетну пропозицію. Фактично, ми пропонуємо клієнтам комплекс, який спрощує співпрацю з банком. Клієнту досить одного візиту до банку і підписання угоди на одному аркуші паперу. Завдяки спрощеній схемі роботи, ми економимо час клієнта, а фіксована щомісячна плата за обслуговування забезпечує абсолютну прозорість співпраці», - розповідає Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Сергій Наумов.

«За такими комплексними пропозиціями майбутнє. Про затребуваність послуги говорять результати. За перший місяць власниками пакетів «All Inclusive» стали понад 7000 клієнтів», - констатує Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстровано 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.05.2010 г.: чисті активи – 46,0 млрд. грн., капітал – 5,9 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 35,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 8,1 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 11,6 млрд. грн. Сьогодні регіональна мережа налічує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі згідно даних міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутній в Європі у всіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками групи є Бельгія, Франція, Італія і Люксембург. BNP Paribas представлена у 83 країнах, число співробітників перевищує 202 300 чоловік, включаючи 160 200 в Європі. Група посідає провідні позиції у трьох сегментах: роздрібний, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com