Про зміни у складі Правління «УкрСиббанку»


23.07.2010

У липні 2010 Спостережна Рада АТ «УкрСиббанк» прийняла рішення внести зміни до складу Правління банку.

Таким чином, склад Правління «УкрСиббанку» такий:
• Сергій Наумов - Голова Правління банку
• Сергій Панов - Заступник Голови Правління, Начальник юридичного Департаменту
• Ганна Самаріна - Начальник Департаменту фінансів
• Франсуа Бенароя - Заступник Голови Правління
• Радослав Кучинський - Заступник Голови Правління
• Жан-Мішель Дюверже - Начальник Департаменту маркетингу
• Дені Пеку - Начальник Служби трансформації мережі

Також Спостережна Рада прийняла рішення про те, що Жан-Люк Дегель у вересні 2010 – з моменту підписання трудової угоди буде призначений начальником Департаменту корпоративного бізнесу та увійде до складу Правління банку.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. За станом на 01.06.2010 р.: чисті активи - 44,75 млрд. грн., капітал - 5,72 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,65 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,09 млрд. грн., кошти фізичних осіб - 12,07 млрд. грн. Сьогодні регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найміцніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 чоловік, включаючи 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк займає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: роздрібний бізнес, інвестиційні рішення, корпоративний та інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі та має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» – 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com
Про Банк > Спостережна Рада та Правління