Прості українці допоможуть навчити дітей з синдромом Дауна рахувати і говорити


01.02.2012

1 лютого 2012 року у всіх відділеннях УкрСиббанку BNP Paribas Group стартував третій етап благодійного проекту «Срібна монетка», який реалізує банк спільно з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром». Мета проекту - збір коштів, які будуть направлені на програми раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна. Зокрема, на програми навчання малюків рахуванню та жестової мови.

 

«Ми вже не перший рік проводимо такі акції й знаємо про чуйність українців не з чуток. Завдяки коштам, зібраним під час акції «Срібна монетка», ми вже змогли обладнати Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна і випустити програму «Дивись та вчись», за якою наші діти вчаться говорити і читати. Цього року ми спрямуємо всі благодійні внески на подальше навчання малюків. Все це наближає дітей з синдромом Дауна до дітей, які розвиваються звичайно, і дає їм можливість стати повноцінними членами суспільства», - поділився президент батьківської організації ВБО «Даун Синдром» Сергій Кур'янов.

 

У планах організації проведення семінарів і тренінгів для батьків та педагогів зі світовими фахівцями у галузі освіти дітей з синдромом Дауна. Усі учасники семінарів отримають також методичні посібники, щоб займатися з дітьми навіть у домашніх умовах.

 

Проект «Срібна монетка» стартував у 2010 році у київських відділеннях УкрСиббанку. Акція була спрямована на збір коштів для обладнання першого в Україні спеціалізованого Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна. Сьогодні це єдиний спеціалізований Центр, можливостями якого користуються понад 350-ти сімей з усіх куточків України, а всі програми безкоштовні. У 2011 році вже у всіх регіонах України відділення УкрСиббанку брали участь у зборі коштів. Гроші були спрямовані на друк та розповсюдження спеціальних програм з розвитку мовлення і навчання читанню «See and Learn» («Дивись та вчись»).

 

За словами фахівців Центру раннього розвитку, у дітей, що навчаються за програмою «Дивись і вчись», значно розширюється пасивний словниковий запас, поліпшується концентрація уваги, динамічніше розвивається мислення, вони краще орієнтуються в середовищі, більш охоче взаємодіють, використовують мову у спілкуванні.

 

«УкрСиббанк рухається у бік позитивних змін, які навряд чи можливі без позитивних ініціатив та підтримки кожного з нас. Дотримуючись активної позиції у сфері соціальної відповідальності, банк вже третій рік поспіль підтримує проект «Срібна монетка». Ми бачимо реальні результати попередніх акцій, отримуємо багато теплих відгуків та подяк. І тому у черговий раз запрошуємо усіх долучитися до щирого починання та поповнити скарбничку Ваших добрих справ. Ці діти заслуговують нашої любові», - прокоментував Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

 

Кожен бажаючий без особливих зусиль може підтримати благодійний проект. Для цього слід кинути монетки або купюри у спеціальні бокси у будь-якому відділенні УкрСиббанку, або ж перерахувати кошти через касу на користь ВБО «Даун Синдром» р/р 26007265663400 МФО 351005 АТ «УкрСиббанк».

 

Соціальні проекти > Срібна монетка

 

 

Для довідки:

 За офіційною статистикою в Україні щороку народжується понад 420 дітей з синдромом Дауна. Ймовірність народження такої дитини не залежить від здоров'я або способу життя батьків. Усі малюки можуть стати повноцінними членами суспільства за наявності необхідної психолого-педагогічної та медичної підтримки. У світі вже давно існує добре розроблена модель супроводу таких дітей та їх сімей. В Україні поки відсутня будь-яка системна модель підтримки та професійної допомоги людям з синдромом Дауна та їх сім'ям. Такий стан речей призводить до відмов від дітей у пологових будинках (2008 року у будинках дитини зареєстровано 263, а 2009 року 253 дитини з синдромом Дауна). Медики та педагоги найчастіше керуються застарілими та поверхневими відомостями.

 

ВБО «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована 2003 року батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - надання допомоги людям з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями та їх сім'ям (у сфері медицини, освіти), їх соціальна адаптація та реалізація права на повноцінне життя. Наразі ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 520 сімей з усіх куточків України. 2 вересня 2010 року відкрито Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, можливостями якого вже користуються понад  350 сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей безкоштовні.

 

Прес-служба ВБО «Даун Синдром»:

Наталя Красненкова моб. 067-465-54-26, krasnenkova@downsyndrome.org.ua

 


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.01.2012 р.: чисті активи - 32,86 млрд грн., капітал - 1,25 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 20,52 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,10 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,21 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com