Річні загальні збори акціонерів АТ «УкрСиббанк»


26.04.2013

23 квітня 2013 відбулися Річні загальні збори акціонерів АТ «УкрСиббанк». На зборах була затверджена річна фінансова звітність, розподілено прибуток банку та внесено зміни до Статуту, спрямовані на оптимізацію та удосконалення роботи органів управління банку.

 

Також на Річних загальних зборах акціонерами банку ухвалено рішення про обрання складу Наглядової ради АТ «УкрСиббанк». Екс-голову Наглядової ради банку Камія Фоля змінив новий Глава Жан-Поль Сабе, який є Заступником Глави Міжнародного роздрібного бізнесу BNP Paribas Group і вже понад 10 років займає керівні посади в BNP Paribas. Камій Фоль покидає пост Глави Наглядової ради АТ «УкрСиббанк» у зв’язку з призначенням на нову посаду в BNP Paribas Group.

 

Таким чином, наступний склад Наглядової ради АТ «УкрСиббанк» обрано 23 квітня 2013:

 

Жан-Поль Сабе - Голова Наглядової Ради

Жан Лем'єр - Заступник Голови Наглядової Ради

Роза Сакр - Член Наглядової Ради

Домінік Меню - Член Наглядової Ради

Ален Фонтено - Член Наглядової Ради

Стефан Муї - Член Наглядової Ради

Нік Тессейман - Член Наглядової Ради

Жан Делан - Член Наглядової Ради

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.04.2013 р.: чисті активи - 25,87 млрд грн., капітал - 2,63 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 17,08 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 10,41 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,54 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com