«Ренесанс Груп» завершив операцію з продажу Групі СКМ 100% акцій АТ «Банк Ренесанс Капітал»


17.03.2011

АТ «УкрСиббанк» повідомляє, що 11 березня 2011 між «Ренесанс Груп» та Групою СКМ була завершена операція з продажу 100% акцій АТ «Банк Ренесанс Капітал» (бренд «Ренесанс Кредит»). Брокером і податковим агентом по даній угоді виступив АТ «УкрСиббанк». Фінансовим радником (консультування та структурування угоди) виступив Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і компанія Renaissance Advisory Services Limited, яка входить до «Ренесанс Груп».
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.02.2011 р.: чисті активи - 44,52 млрд грн., капітал - 4,78 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 34,07 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,91 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,65 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1631 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.

«Ренесанс Капітал» - провідна незалежна інвестиційно-банківська група в Росії, Центральній Азії, Східній Європі та в країнах Африки, розташованих на південь від Сахари, а також забезпечує своїм клієнтам доступ до цих ринків через фінансові центри Лондона, Нью-Йорка і Гонконгу. «Ренесанс Капітал» займає провідні позиції на ринку по кожному з основних напрямків фінансової діяльності - роботі з акціонерним та борговим капіталом, злиттям і поглинанням, аналітичним дослідженням, роботі з похідними інструментами. «Ренесанс Капітал» входить до складу «Ренесанс Груп».


«Ренесанс Груп» (www.renaissancegroup.com) - незалежна група інвестиційно-банківських компаній, а також компаній, що спеціалізуються на управлінні активами, здійсненні прямих інвестицій і споживчому кредитуванні, працюють на високоперспективних ринках. «Ренесанс Груп» включає в себе, окрім іншого, КБ «Ренесанс Капітал» (ТОВ) у Росії та АТ «БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ» в Україні.


АТ "Банк Ренесанс Капітал" (ліцензія НБУ 222 від 30.09.2009 р.) працює під товарним знаком "Ренесанс Кредит". Спеціалізується на споживчому кредитуванні фізичних осіб. Регіональна мережа банку налічує більше 30 відділень у 16