Щасливий вік для позитивних змін. «УкрСиббанк» переміг у тендері Пенсійного Фонду України


30.07.2010

Відтепер УкрСиббанк BNP Paribas Group може обслуговувати пенсіонерів по всій території України. Це рішення конкурсної комісії Пенсійного фонду України по відбору банків для обслуговування пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги.

«Ми звернулися до Пенсійного Фонду України, щоб пенсіонери з будь-якого куточка країни, незалежно від місця прописки, змогли отримувати пенсію в стабільному банку. Сьогодні з 1,6 млн. індивідуальних клієнтів «УкрСиббанку» 120 тисяч є пенсіонерами. Не секрет, що люди старшого віку дуже вимогливі і відповідальні у своєму виборі. Перед тим як оформити депозит або відкрити пенсійний рахунок у банку, такі клієнти обов'язково перевірять репутацію і історію банку. І ми пишаємося, що стільки пенсіонерів довіряють «УкрСиббанку» - частині BNP Paribas - найбільшої міжнародної фінансової групи, представленої в Україні», - підкреслив начальник Департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group Іван Істомін.

Пенсійні рахунки в «УкрСиббанку» відкриваються і обслуговуються безкоштовно. Крім цього, пенсіонеру безкоштовно видається пластикова карта, за допомогою якої можна отримувати пенсію в будь-який зручний час, в тому числі, і в день надходження коштів від Пенсійного Фонду. Отримати готівку з рахунку пенсіонер може в касі одного з 700 відділень або в банкоматах «УкрСиббанку» та банків-партнерів - а це понад 3 750 банкоматів по всій Україні.

«Турбота про старше покоління - справа честі для «УкрСиббанку». Банк прагне створити не лише комфортні, але й вигідні умови, - продовжив Іван Істомін. - Щомісяця на залишок коштів на рахунках пенсіонерів нараховуються підвищені відсотки. А це означає, що пенсіонери отримують додатковий прибуток, просто залишаючи частину пенсії на картці. Також спеціально для пенсіонерів банк пропонує депозит «Щасливий вік». Цей депозит цікавий тим, що його можна поповнювати в будь-який час, а щомісячні відсотки при цьому автоматично перераховувати на картковий або депозитний рахунок».
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. За станом на 01.06.2010 р.: чисті активи - 44,75 млрд. грн., капітал - 5,72 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,65 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,09 млрд. грн., кошти фізичних осіб - 12,07 млрд. грн. Сьогодні регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найміцніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 чоловік, включаючи 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк займає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: роздрібний бізнес, інвестиційні рішення, корпоративний та інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі та має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com