Ще більше позитивних змін у форматі «All Inclusive»!


06.09.2010

З осені пакетна пропозиція «All Inclusive» доступна і нерезидентам. Новий формат банківського обслуговування «All Inclusive» припав до душі українцям - більше 20 000 клієнтів вже відчули переваги такого продукту. Тому тепер УкрСиббанк надає можливість комплексного обслуговування і нерезидентам.

«All Inclusive» - це «коктейль» з банківських продуктів, послуг страхування, різноманітних додаткових сервісів і привілеїв. Клієнтові пропонується 3 рівні: базовий, Ultra і De Luxe. Основний пакет включає весь комплекс найпопулярніших послуг: платіжну картку для цілодобового доступу до коштів, накопичувальний рахунок для заощаджень і додаткового доходу, поточний для розрахунків і платежів, сервіс «Керування рахунком», що дозволяє управляти своїми рахунками в режимі 24 / 7 через Інтернет, знижки за програмою «Плюсуй з нами!», а також страхування від крадіжки готівки, купівлі або картки. Пакети Ultra або De Luxe містять додаткові послуги та привілеї, такі як: програма MasterCard Selective, безкоштовна послуга GSM-banking, переказ з картки на картку через банкомат, страхування ризиків крадіжки документів, гаманця, ключів, медичне страхування виїжджаючих за кордон, дисконтна програма Visa і багато інших.

«Аналізуючи бажання клієнтів, ми сформували ключові критерії. Це простота, зручність, економія, додатковий дохід і доступність готівки. На базі цих характеристик ми і розробляли пакетну пропозицію. Фактично, ми пропонуємо клієнтам комплекс, який спрощує співпрацю з банком. Клієнту достатньо одного візиту до банку і підписання угоди на одному аркуші паперу. Для відкриття пакету як резидентам, так і нерезидентам, потрібен мінімальний пакет документів - паспорт та ідентифікаційний номер», - розповідає Заступник Голови Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Франсуа Бенароя.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.08.2010 р.: чисті активи - 43,58 млрд грн., Капітал - 5,65 млрд грн., Кредитно-інвестиційний портфель складає 31,63 млрд грн., Кошти корпоративних клієнтів - 8,09 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,23 млрд грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 700 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, включаючи 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні представництва в Азії, які швидко розвиваються.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com