Стадіон «Металіст» і УкрCиббанк готові прийняти Євро 2012


09.02.2010
Чемпіонат Європи з футболу 2012 впевнено наближається. Україна повинна гідно прийняти уболівальників європейських команд. Харківський стадіон «Металіст» вже готовий надати місця на своїх трибунах для 40 тисяч футбольних уболівальників.

Для гостей Євро 2012, які приїдуть зі всієї Європи, і українських уболівальників УкрCиббанк (частина міжнародної групи BNP Paribas) 4 лютого 2010 року відкрив нове відділення на стадіоні «Металіст» - в самому центрі майбутніх футбольних баталій. Тут надаватимуть повний комплекс фінансових послуг. Однією з важливих особливостей нового відділення УкрCиббанку є мінібанк, який працює цілодобово і поряд із звичайними функціями банкомату дозволяє поповнювати рахунки готівкою, погашати кредит, здійснювати грошові перекази, вносити кошти на депозит без використання карти.

Пряма мова:

«Зірки логотипу BNP Paribas, відомі більш ніж в 80 країнах, привітно зустрінуть європейських уболівальників в Харкові», - розповів Голова Наглядової Ради УкрCиббанк BNP Paribas Group Жан Франсуа Варле.

«Харків – батьківщина УкрСиббанку. Саме тут двадцять років тому банк почав свою дорогу від регіональної фінансової установи до національного лідерства і виходу на міжнародну арену. Сьогодні в Україні банку довіряє більше 1,5 млн. клієнтів, і це дуже високий рівень довіри, особливо в сьогоднішніх економічних умовах.

Я, як і всі харків'яни, пишаюся тим, що Харків прийме Євро-2012 і прикладаю максимум зусиль, щоб ми гідно зустріли уболівальників з інших країн. Щоб гості з інших країн побачили у нас той рівень сервісу, у тому числі банківського, до якого звикли у себе вдома. Але ще більше я пишаюся своїм рідним містом. А це означає, що і стадіон «Металіст», і відділення Укрсиббанку працюватимуть, в першу чергу, на розвиток Харкова» - зазначив Олександр Ярославський, співвласник УкрСиббанк BNP Paribas Group, генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012, президент групи DCH і ФК «Металіст».

«Зовсім скоро у новому відділенні планується випустити пластикову картку – «Картка фаната» для вболівальників ФК «Металіст». Це буде класична банківська картка міжнародних платіжних систем з яскравим логотипом ФК «Металіст» - продовжив Заступник Голови Правління, начальник Східного Регіонального Департаменту УкрСиббанк BNP Paribas Group Геннадій Піонтковський.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.

DCH – інтеграційне об'єднання підприємств різних галузей економіки, що консолідує значну частину активів колишньої групи «УкрСиб», однією із старійших і найбільших фінансово-промислових груп України. Активи Групи зосереджені в таких сферах, як промисловість, фінанси, будівництво і суміжні з ним галузі (від індустрії будівельних матеріалів до девелопмента). Бенефіціар Групи DCH – впливовий український бізнесмен Олександр Ярославський, генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com