Стартує п’ятий етап благодійного проекту «Срібна монетка»


17.02.2014З 17 лютого по 17 квітня в УкрСиббанку BNP Paribas Group проходить п'ятий етап благодійного проекту «Срібна монетка», який реалізує Всеукраїнська благодійна організація (ВБО) «Даун Синдром» за підтримки банку. Проект спрямований на допомогу сім'ям з дітьми з синдромом Дауна: на психологічні консультації, в тому числі і онлайн, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, пренатальних центрів та жіночих консультацій, а також на регіональні навчальні семінари для батьків і фахівців.

 

Кожен може підтримати проект і пожертвувати будь-яку суму, навіть копійки. У всіх відділеннях банку встановлені бокси для збору грошей. Щотижня всі зібрані кошти зараховуватимуться на рахунок ВБО «Даун Синдром». Перерахувати кошти можна і через касу на користь ВБО «Даун Синдром» р/р 26007265663400 МФО 351005 АТ «УкрСиббанк». Також кожен бажаючий може за п'ять гривень отримати у співробітника банку спеціальну наклейку і приклеїти її на малюнок сонечка – символу людей з синдромом Дауна. Крім того, зробити свій внесок у скарбничку добрих справ можна замовивши платіжну карту «Срібна монетка». Банк з власних коштів перераховує 1% від суми покупок, зроблених цією картою, на рахунок ВБО «Даун Синдром».

 

 

УкрСиббанк, як частина європейської міжнародної фінансової групи, прагне змінити ставлення суспільства до дітей з синдромом Дауна. Адже саме непоінформованість суспільства посилює проблему, як і відсутність програм підтримки та розвитку цих дітей. Мало хто з нас має коректне розуміння цього діагнозу і пов'язаних з ним складнощів. І мало хто може собі уявити той потік радості, добродушності та позитиву, який приносять «сонячні» малюки. У розвинених країнах такі діти стають повноцінними членами суспільства, нехай і з особливими потребами. В Україні народження такої дитини стає синонімом неповноцінності.

 

«Ми прагнемо зламати застарілий стереотип про обмеженість таких дітей. Банк уже п'ятий рік поспіль підтримує акцію «Срібна монетка», і нам приємно бачити реальні позитивні результати проекту. Сім'ї з «сонячними» дітьми можуть отримати кваліфіковану консультацію чи займатися за спеціальними книгам і відвідувати семінари. І найголовніше – суспільство поступово переосмислює життєві цінності та подає руку допомоги дітям з синдромом Дауна», - говорить заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

 

Вже традиційний для банку благодійний проект «Срібна монетка» збирає для «сонячних» дітей сотні тисяч гривень. За чотири роки зібрано майже 750 тис. грн. Це дало можливість у 2010 облаштувати перший спеціалізований Центр раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Сьогодні це єдиний в своєму роді Центр, можливостями якого користуються більше 590 сімей з усіх куточків України, а всі програми для дітей безкоштовні. Наступним етапом стали друк та розповсюдження спеціальних програм з розвитку мовлення та навчання читанню «See and Learn» («Дивись і вчись»). У 2012 році в п'яти областях пройшли спеціальні навчальні семінари для вихователів дитсадків, вчителів початкових класів та їх асистентів, корекційних педагогів, логопедів, психологів і батьків дітей з синдромом Дауна. Завдяки «Срібній монетці» в Україні була представлена

 

 

 

Для довідки:

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована у 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації – поліпшення якості життя та створення нового майбутнього для людей з СД в Україні. В даний час ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 520 сімей з усіх куточків України.

2 листопада 2010 відкрито Центр раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, можливостями якого вже користуються більше 590-та сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей безкоштовні.

1 вересня 2011 відкрито перший клас «Радість» проекту Перспектива 21/3 для дітей з синдромом Дауна та іншими особливостями, сьогодні діють вже 3 класи. Спільно з інститутом спеціальної педагогіки АПН України розробляється заснована на передовому європейському досвіді експериментальна шкільна програма, яка дозволить, враховуючи особливості учнів, повноцінно підготувати їх до дорослого життя.

 

Тел. ВБО «Даун Синдром» (044)540-96-09

info@downsyndrome.org.ua

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.07.2013 р.: чисті активи – 24,112 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,85 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 10,125 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9.018 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 600 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку – міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар". 


BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.

 

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк» +38 (044) 201 22 71:

 

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com   

Мар’яна Лилик  mariana.lylyk@ukrsibbank.com