Світ на дотик


11.08.2017


У рамках програми «Світ на дотик» благодійний комітет UKRSIBBANK BNP Paribas Group у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Здоров’я майбутнього» вирішив видати посібник з фінансової грамотності шрифтом Брайля для дітей з вадами зору. Утім, це не просто фінансування проекту – співробітники банку самі долучаться до  видання книги: збиратимуть ідеї та матеріали для посібника, вичитуватимуть та редагуватимуть текст, адаптуватимуть зміст.

 

«Відчути слова та краєвиди на дотик для когось це поезія, а іншим – життєва необхідність. Сьогодні в Україні близько 10 тисяч дітей з вадами зору і гостра нестача книг шрифтом Брайля, - сказала начальник Служби бренду і комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська. – Наш банк й надалі підтримує програму «Світ на дотик» міжнародного благодійного фонду «Здоров'я майбутнього». Ми продовжуємо дарувати дітям радість дотику до цікавої і необхідної інформації».

 

Програма «Світ на дотик» допомагає особливим дітям отримувати цікаву та корисну для розвитку літературу. Завдяки цьому проекту низка спеціалізованих навчальних закладів для дітей з вадами зору вже отримали чимало адаптованих для них видань. Так, завдяки UKRSIBBANK BNP Paribas Group шрифтом Брайля були видані книги: «Кіт у чоботях» англійською мовою та «Англійська Абетка».