Талановитій молоді відчиняються двері до позитивних змін


05.03.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group братиме участь у шостій національній кар’єрній конференції «Talents Fair 2012», яка відбудеться 14 березня 2012 року в приміщенні МІМ-Київ під егідою міжнародної молодіжної організації AIESEC в Україні.

 

Щорічна кар’єрна конференція «Talents Fair» — це місце зустрічі студентів та молодих фахівців з кращими працедавцями. Основною метою заходу є знайомство молоді з кар’єрними можливостями, які пропонують для них провідні компанії країни. В Україні «Talents Fair» проводиться з 2007 року. Учасники цієї конференції проходять ретельний відбір і тільки 150 кращих кандидатів зі всієї країни отримають запрошення до участі. Унікальність «Talents Fair 2012»  полягає в тому, що учасники не лише можуть представити себе ТОП-працедавцям на ярмарці вакансій, а й дізнатися про стан ринку праці, перспективні напрями розвитку бізнесу тощо. Компанії ж розкриють секрети ідеального претендента на посаду у великій  організації  та  кар’єрні можливості, які вони пропонують.

 

УкрСиббанк вкотре бере участь у подібних заходах, підтримуючи таким чином  активну молодь, що прагне до постійного навчання та розвитку. Банк підтверджує імідж одного з найкращих працедавців у фінансовій сфері України, долучаючись до різноманітних заходів, які є дієвою платформою для знайомства з талановитою та прогресивною молоддю. Так, наприклад,  минулого року банк був представлений на конференції для випускників організації AIESEC, виставці «Освіта та кар’єра» AUDESF, ярмарці вакансій Kyiv Post та он-лайн виставці компаній-працедавців Career Expo. Продовжуючи добру традицію, в лютому 2012 року УкрСиббанк виступив генеральним партнером конференції «Підприємство 2020: ідеї студентів», вкотре  отримавши можливість поспілкуватися з  проактивним студентством. Переможці  заходу не тільки отримали подарунки від УкрСиббанку, але й отримали можливість познайомитися з роботою банку зсередини.

 

Підтримуючи талановиту молодь, УкрСиббанк реалізує одразу декілька програм, які дають можливість студентам та випускникам без досвіду роботи зробити перші кроки в розвитку своєї кар’єри. Зокрема, програма «Зірки на старті» спрямована на залучення креативних та амбітних молодих фахівців і випускників з найкращих університетів України до роботи у різних підрозділах банку з метою формування сильної професійної команди менеджерів у майбутньому. Програма «Cтажування у відділеннях УкрСиббанку» надає можливість отримати досвід роботи безпосередньо у відділеннях в команді одного із лідерів банківського сектору України.

 

УкрСиббанк надалі підтримуватиме різноманітні заходи для молоді, спрямовані на її розвиток та подальше працевлаштування, продовжуючи добру традицію банку та Групи BNP Paribas  у всьому світі.

 

 

Кар’єра
Зірки на старті
Cтажування у відділеннях УкрСиббанку

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.02.2012 р.: чисті активи - 32,88 млрд грн., капітал - 1,27 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,57 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,64 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com