«ОДІССЕЯ ПОБАЖАНЬ» від BNP PARIBAS на підтримку екологічного проекту ICE MEMORY


09.12.2016

Цього року Група BNP Paribas запрошує вас поринути в абсолютно новий досвід з підтримки важливого екологічного проекту ICE MEMORY.

Завдяки Фонду BNP Paribas, ми надаємо кожному можливість зробити свій внесок у боротьбу зі змінами клімату. Теплі побажання, які ви можете надіслати, допоможуть захистити пам’ять про клімат Землі для майбутніх поколінь.

Мета проекту ICE MEMORY – зібрати зразки з льодовиків, які знаходяться під найбільшою загрозою зникнення через потепління, провести їх аналіз і зберегти у архіві глобальної обсерваторії льодовиків на антарктичній станцій «Конкордія».

Група BNP Paribas зобов’язується за кожне надіслане побажання
пожертвувати 1 євро в проект ICE MEMORY.
1 надіслане побажання = 1 євро для проекту


Надішліть свої святкові побажання друзям та близьким на сайті www.thewishodyssey.bnpparibas

Ціль нашої кампанії «ОДІССЕЯ ПОБАЖАНЬ» – зібрати 20 000 євро, які допоможуть у фінансуванні другої місії буріння, що відбудеться навесні 2017 року на льодовику Іїмані в Болівії, а також підвищити рівень обізнаності з питання глобального потепління і наукових досліджень, які ведуться в цій сфері.


Цікаво:
проект ICE MEMORY, який розпочато влітку цього року з місії з первинного буріння на льодовику Коль дю Дом за участю французьких, російських та американських гляціологів, - це перша ініціатива, спрямована на збереження пам’яті про клімат нашої планети для майбутніх поколінь науковців.Для довідки:


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) засновано у 1990 році у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера та члена однієї з найбільших світових банківських груп. Регіональна мережа налічує більше 400 відділень, банкоматна мережа – більше 1100 АТМ. UKRSIBBANK обслуговує більше 2,4 млн клієнтів.

З 2006 року основним партнером UKRSIBBANK є міжнародна фінансова група BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного міжнародного досвіду та інтегрованої бізнес-моделі, перехід на нові стандарти менеджменту. Групі BNP Paribas належить 59,99% акцій UKRSIBBANK, 40% акцій володіє Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

АТ «УкрСиббанк» має банківську ліцензію НБУ № 75 від 05.10.2011 на право надання банківських послуг.


BNP Paribas (www.group.bnpparibas) - світовий лідер ринку фінансових послуг, найбільша міжнародна фінансова група з двохсотлітньою історією. Присутня у 75 країнах світу, налічує 189 тисяч працівників, обслуговує 27 млн клієнтів та 1 млн підприємців у 6800 відділеннях.

BNP Paribas посідає ключові позиції у двох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги і Корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері Корпоративних і інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне становище на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.

Група BNP Paribas відзначена цілою плеядою престижних міжнародних нагород, серед яких титул «Найкращий банк світу (World's Best Bank)» від Euromoney Awards for Excellence 2016. 

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

04070, Київ, вул. Андріївська 2/12, press@ukrsibbank.com

Ольга Клименко, +38 (044) 201 22 71, olha.v.klymenko@ukrsibbank.com