УкрСиббанк – на вершині рейтингів найкращих банків країни


27.02.2015


В останній тиждень зими УкрСиббанк BNP Paribas Group було названо серед числа найкращих банків України за результатами одразу трьох незалежних рейтингів.


Так, за версією провідного фінансового інтернет-порталу «Мінфін» УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до трійки найбільш стійких банків країни. До рейтингу стійкості увійшли банки перших трьох груп за класифікацією НБУ, а також невеликі фінансові установи з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень. Експерти інвестиційних компаній «Dragon Capital» та «ICU», рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг» та «Українського кредитно-рейтингового агентства», а також аналітичної групи «Da Vinci AG» аналізували стресостійкість, лояльність вкладників, якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст депозитів, платіжну репутацію та інші фактори.


Ознайомитися з повною версією рейтингу можна на сайті порталу «Мінфін»: http://minfin.com.ua/banks/rating/.

Одне з провідних фінансових видань країни «Деньги» також опубліковало свій рейтинг надійності великих і найбільших банків, за результатами якого УкрСиббанк посів 6-е місце.


Рейтинг «роздрібних банків, з якими не страшно», опублікував і журнал «Фокус», помістивши УкрСиббанк на 5-у сходинку підсумкової таблиці: http://focus.ua/news/325555/. У рейтингу брали участь фінустанови з портфелем депозитів фізичних осіб від 1 млрд гривень. До фінального переліку увійшли 20 банків, які набрали найбільше балів за двома основними критеріями: стабільність та зручність.


Крім того, «Фокус» порівняв надійність банків з-поміж топ-двадцятки з привабливістю їхніх продуктів та виокремив лідерів у чотирьох ключових сегментах банківських послуг для роздрібного клієнта. Незважаючи на скрутне економічне становище в державі, найкращі банки продовжують піклуватися про добробут українців і впроваджувати нові технології в свою роботу, зазначає видання.


Так, УкрСиббанк увійшов до топ-п'ятірки банків зі зручності платіжних карт, кредитування і надійності депозитів.


Нагадуємо, що УкрСиббанк має найвищий рейтинг надійності материнської групи серед усіх банків, представлених в Україні, а також утримує статус найбільш надійного банку в країні за підсумками «Рейтингу надійності банківських депозитів» від агентства «Стандарт-Рейтинг». Крім того, банк було названо лідером у кредитуванні середнього та малого бізнесу за версією журналу «Банкір», а також №1 в Україні за індексом готовності клієнтів рекомендувати банк.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.12.2014 року: чисті активи – 26,337 млрд грн, капітал – 1,781 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 17,772 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 8,086 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,973 млрд грн, банк обслуговує понад 2,4 млн. клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.


BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 185 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

 

Олександр Шевченко  +38 (044) 201 22 71 oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська +38 (044) 201 22 71 yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com