ТОВ «Екско плюс» повністю погасив іменні цільові облігації випущені УкрСиббанком 1 випуску (серій від А до М)


12.01.2011

АТ «УкрСиббанк», організатор випуску облігацій ТОВ «Екско плюс», повідомляє, що Емітет у повному обсязі та у строк погасив цільові іменні облігації 1 випуску (серії від А до М) шляхом надання квартир та нежитлових приміщень у 1-й черзі будівництва житлового комплексу «Park Avenue» за адресою: м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 60.

Основні параметри випуску іпотечних облігацій:
• Загальний обсяг емісії: 363 345 945.00 грн.;
• Термін реалізації облігацій: з 28 вересня 2007 року - 20 вересня 2009 року;
• Мета випуску: залучення інвестування коштів для реалізації будівництва 1-ї черги житлового комплексу «Park Avenue»  за адресою  м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 60;
• Андеррайтер і менеджер випуску: АТ «УкрСиббанк»;
Для довідки:

Компанія ТОВ «Екско-Плюс» існує на українському ринку з 2004 року. ТОВ «Екско Плюс» спеціалізується на інвестиційно-будівельній діяльності і характеризується високою кредитоспроможністю. На початку 2008-го року незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг», який запланував випуск цільових облігацій компанії, привласнив довгостроковий кредитний рейтинг uaААА. Найвищий рейтинг підтверджувався в період усього існування цільових облігацій. ТОВ «Екско-Плюс» входить до групи компаній Seven Hills, яка, у свою чергу, є українським підрозділом мультинаціональної компанії Scorpio Real Esate Group.

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.12.2010 р.: чисті активи - 47,83 млрд грн., капітал - 4,70 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,44 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,25 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,41 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар".

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com