Три місяці безкоштовного SMS-банкінгу від УкрСиббанку


15.02.2012

До 1 травня 2012 усі власники платіжних карток УкрСиббанку BNP Paribas Group можуть безкоштовно підключити SMS-банкінг, при цьому перші три місяці від дати підключення комісія за користування послугою відсутня.

 

SMS-банкінг - це система цілодобового контролю за рухом коштів по картковому рахунку за допомогою SMS-повідомлень. Незалежно від місця перебування і часу доби, за допомогою мобільного телефону і послуги SMS-банкінг клієнти завжди можуть слідкувати за станом карткового рахунку.

 

Користувачі послуги SMS-банкінгу автоматично одержують SMS-повідомлення про усі операції за картковими рахунками: поповнення рахунку, зняття готівки в банкоматах, оплата товарів у торговельній мережі, переказ коштів через систему інтернет-банкінгу «Керування рахунком» і т.д. Також клієнти можуть отримувати оперативну інформацію про операції з рахунком, які здійснюються власниками додаткових карток. Крім цього, SMS-банкінг - це ефективний інструмент запобігання несанкціонованого використання коштів у разі втрати або крадіжки платіжної картки. Відправивши банку SMS-запит, картку можна заблокувати протягом декількох хвилин.

 

«Підключившись до послуги SMS-банкінгу, Ви зможете, не витративши ні копійки, особисто переконатися в перевагах цієї корисної технології. Сьогодні в УкрСиббанку понад 140 тисяч клієнтів користуються SMS-банкінгом і кількість «шанувальників» цієї послуги постійно зростає», - розповіла начальник Департаменту розвитку альтернативних каналів і підтримки продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group Наталія Кузьмич.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.02.2012 р.: чисті активи - 32,88 млрд грн., капітал - 1,27 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,57 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,64 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com