Три роки на вершині. УкрСиббанк – «Найкращий сервіс Private Banking» в Україні у 2013 році за версією Euromоney


12.03.2014

УкрСиббанк BNP Paribas Group вже третій рік поспіль завойовує звання «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією авторитетного міжнародного ділового видання Euromoney. 


«УкрСиббанк – першопроходець ринку персональних банківських послуг, і це зобов'язує нас з року в рік підтверджувати, що ми – №1. Це звучить гордо, навіть претензійно, але це реальність, підкріплена думками не однієї дюжини експертів», - підкреслив Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

 

Варто відзначити, що в рейтингу Euromoney крім УкрСиббанку тріумфаторами у своїх країнах стала ще низка банків Групи BNP Paribas. А сама Група перемістилася ще на дві позиції вгору у ТОП-10 глобального рейтингу «Кращий сервіс Private Banking» у світі.


«Цей рік був особливо непростим для нас, як і для всієї банківської системи і сервісу wealth management зокрема. Але саме в таких умовах і приходить розуміння того, на що здатна по-справжньому сильна команда. Ми з гордістю можемо сказати, що незважаючи на всі труднощі, нам вдалося проявити свої сильні сторони і довести клієнтам, експертам і, в першу чергу, самим собі, що УкрСиббанк Рrivate Вanking гідний ввіреного йому звання флагмана ринку, - зазначив Заступник Голови Правління, начальник департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Александров. - Ми зробили ставку на якість, безпеку і турботу про клієнтів, розширивши наповнення пакетних пропозицій. Я з упевненістю дивлюся в завтрашній день, адже мене оточує найуспішніша в Україні команда професіоналів».

 

УкрСиббанк працює на ринку персональних банківських послуг вже близько десяти років, спираючись на більш ніж сторічний досвід Групи BNP Paribas і незмінно перебуваючи в когорті лідерів. Протягом 2013 кількість клієнтів УкрСиббанк Private Banking збільшилася на 6%.


Повний список лауреатів можна знайти на сайті Euromoney: www.euromoney.com/Article/3152131/Private-Banking-and-Wealth-Management-Survey-2013-Country-awards-contd.html

 

 

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.01.2014 р.: чисті активи – 24,112 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,85 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 10,125 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9.018 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 600 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. 

 

Журнал Euromoney (Лондон) видається з 1969 року. Цільова аудиторія включає банкірів, фінансовий аналітиків, інституційних інвесторів, державних фінансовий і банківських органів і т.д. З 1991 року журнал щорічно присуджує нагороди за найкращі досягнення «Awards for Excellence» лідерам в області банківської справи, фінансів та інвестицій.
Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Мар’яна Лилик mariana.lylyk@ukrsibbank.com