«Твоя монетка - для мене майбутнє» cпільний благодійний проект АТ «УкрСиббанк» та ВБО «Даун Синдром»


17.02.2010
17 лютого 2010 у київських відділеннях УкрСиббанк BNP Paribas Group стартує благодійний проект «Срібна монетка», що реалізується банком спільно зі Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром». Мета проекту - збір коштів на створення та облаштування Центру раннього розвитку дітей з синдромом Дауна у Києві.

«Твоя монетка - для мене майбутнє, - це слоган нашої акції. В Україні ХХI століття ставлення до людей з синдромом Дауна залишається на рівні середньовічних забобонів. Ці діти з народження змушені боротися за гідне життя, долаючи опір, а часом і глибоку неприязнь людей», - зазначив директор Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» Сергій Кур'янов.

«Ідея проекту дуже проста. Монетки - незмінні мешканці наших гаманців. Вони, як правило, не приносять особливої користі. 1, 5, 25 або навіть 50 копійок відчутно не впливають на нашу кишеню. У той же час, цей дріб'язок дуже важливий для тих, хто його потребує. Зібрані тисячі дрібних монет можуть стати реальною допомогою для дітей з синдромом Дауна», - підкреслив Голова Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Сергій Наумов.

Кожен без зусиль може підтримати проект, внісши монетки або купюри в бокси в будь-якому відділенні УкрСиббанку в Києві. Щотижня кошти будуть вилучатися з боксів і вноситися на рахунок ВБО «Даун Синдром». Благодійний проект триватиме до 19 березня 2010 року. Контроль використання коштів буде здійснювати піклувальна рада. Про результати «Срібної монетки» Ви зможете дізнатися на сайті УкрСиббанку.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.

Всеукраїнська Благодійна Організація "Даун Синдром" (www.downsyndrome.com.ua) – заснована у 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. На сьогодні ВБО об'єднує 520 сімей з усіх куточків України. Головною метою організації є надання допомоги людям з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями та їх сім'ям, підтримка таких людей в реалізації їх права на повноцінне життя в суспільстві.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com