«Твоя монетка - для мене майбутнє» Завершився перший етап спільного благодійного проекту УкрСиббанку та ВБО «Даун Синдром» «Срібна монетка»


07.04.2010

2 квітня 2010 завершився перший етап проекту УкрСиббанку та Всеукраїнської благодійної організації (ВБО) «Даун Синдром» «Срібна монетка». За 6 тижнів по копійці зібрана чимала сума - 61625,72 грн., яка буде направлена на облаштування Центру раннього розвитку дітей з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями у Києві.

З 17 лютого у всіх київських відділеннях УкрСиббанку були встановлені спеціальні бокси, в які всі клієнти банку або просто відвідувачі могли кидати монетки або купюри.

«Сьогодні практично неможливо повноцінно підготувати дітей з синдромом Дауна до звичайного дитячого садку та школи. Спеціалізованих центрів в Україні просто немає. 520 сімей нашої благодійної організації займаються з дітьми самостійно, найчастіше у домашніх умовах за посібниками. Але батьки не можуть повною мірою замінити дітям необхідних кваліфікованих фахівців, зокрема з раннього розвитку, соціальних педагогів, дефектологів, логопедів і психологів. Саме тому вже у вересні ми готуємося відкрити перший в Україні спеціалізований Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями», - зазначив Президент Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» Сергій Кур'янов.

«1, 5, 25 або навіть 50 копійок відчутно не впливають на нашу кишеню і не приносять особливої користі. Проте зібрані воєдино, вони стануть реальною допомогою для цих сонячних діток », - зазначив Голова Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Сергій Наумов.


Контроль використання коштів на всіх етапах роботи з облаштування Центру буде здійснювати опікунська рада. Про результати реалізації проекту можна буде дізнатися на сайті www.downsyndrome.com.ua або безпосередньо приїхавши до Центру.

До Різдва планується провести другий етап благодійного проекту «Срібна монетка» по всій Україні.Соціальні проекти > Срібна монеткаДля довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.02.2010 р.: чисті активи – 45,319 млрд. грн., капітал – 7,136 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 37,247 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,887 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,838 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.

Всеукраїнська Благодійна Організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.com.ua) - заснована у 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. На даний момент ВБО об'єднує 520 сімей з усіх куточків України. Головною метою організації є надання допомоги людям з синдромом Дауна та іншими генетичними особливостями та їх сім'ям, підтримка таких людей у реалізації їхнього права на повноцінне життя у суспільстві.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com