У BNP Paribas переконані щодо стабільності та потенціалу УкрСиббанку


05.03.2014

З огляду на останні події в країні кожному українцеві неодмінно хочеться бути впевненим щодо безпеки своїх заощаджень. В УкрСиббанку розуміють це, і тому ми прагнемо бути максимально прозорими і відкритими для клієнта, надаючи йому всебічну підтримку, як і завжди.

 

Без сумніву, УкрСиббанк є одним з найбільш стабільних та надійних банків України, оскільки входить до складу BNP Paribas, всесвітньо відомої фінансової групи, яка вже понад півтора століття посідає чинне місце серед світових лідерів з надання фінансових послуг та є однією з найбільших та найприбутковіших європейських фінансових груп у світі. Група оперує у близько 80 країнах світу та нараховує 190 000 працівників.


«За повної підтримки BNP Paribas Group УкрСиббанк є ключовим гравцем на українському банківському ринку і залишиться таким у майбутньому. BNP Paribas не планує залишати Україну. Ми впевнені у потужності УкрСиббанку та якості його персоналу», - запевнив Жан-Поль Сабе, Голова Наглядової Ради УкрСиббанку BNP Paribas Group.

 

Понад 20 років на українському ринку УкрСиббанк завжди прагне знаходити нові шляхи підвищення ефективності та якості сервісу. При цьому, нашим найдорожчим активом незмінно залишаються клієнти - більш ніж 2 мільйони. З кожним із них ми будуємо довгострокові партнерські відносини.

 

Неодмінне дотримання усіх зобов’язань та справджування довіри клієнтів – наша гордість та наше кредо. 

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.01.2014 р.: чисті активи – 24,112 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,85 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 10,125 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9.018 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 600 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку – міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 77 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Мар’яна Лилик mariana.lylyk@ukrsibbank.com