Україна зіграла з Італією в Харкові в першому раунді турніру Fed Cup by BNP Paribas


10.02.2010
Перший раунд турніру Fedcup by BNP Paribas Україна-Італія відбувся 6-7 лютого в Харкові в Палаці спорту «Локомотив».

BNP Paribas став партнером Кубка Федерації у 2001 р. У цьому престижному турнірі беруть участь понад 75 країн, що робить Кубок Федерації потужним засобом комунікації банківської групи, яка працює у 84 країнах світу.

«УкрСиббанк як частина BNP Paribas, найбільшої міжнародної фінансової групи, представленої в Україні, вже три роки спільно з Українською Федерацією Тенісу організовує Fed Cup в Харкові, - зазначив помічник Голови Правління – начальник Департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку Олексій Александров. – Тенісні матчі за участю сильніших жіночих команд світу це прекрасна можливість для банку запросити клієнтів і тим самим укріпити їх лояльність і довіру до УкрСиббанку».

Прихильність BNP Paribas до тенісу одна з найтриваліших в історії спорту. Вона відображає стійкі стосунки довіри, які банк розвиває з клієнтами щодня.

BNP Paribas і теніс
BNP Paribas більше 35 років виступає партнером різних тенісних турнірів. З 1973 року BNP Paribas активно підтримує теніс на світовому рівні: з 1974 р. група офіційний спонсор Відкритого Чемпіонату Франції (French Open), з 2001 р. спонсор Кубка Девіса (Davis Cup) BNP Paribas, з 2001 р. Кубка Федерації (Fed Cup) BNP Paribas, з 1986 р. BNP Paribas Masters, а також інших міжнародних турнірів, таких як WTA Bank of the West Classic в Каліфорнії, the Internqzionali BNL d’Italia у Римі, Master Series у Монте-Карло, BNP Paribas Women’s Open у Страсбурзі, Grand Prix у Ліоне й т.д. У 2009 році BNP Paribas збільшив число турнірів, де група виступає спонсором:BNP Paribas Open у Індіан Велсе, the Grand Prix Hassan II у Касабланці. Також група стала офіційним партнером Міжнародних змагань з тенісу у інвалідних колясках. Також BNP Paribas підтримує теніс на локальному рівні у Франції: 550 турнірів, включаючи Troph

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 84 країнах, кількість співробітників 201 700 людей, включаючи 159 800 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com