Українські студенти увійшли до трійки переможців міжнародної бізнес-гри Ace Manager


07.05.2012

У кінці квітня в Парижі українська команда студентів «75/25» посіла третє місце у фіналі бізнес-гри Ace Manager, яку щорічно проводить BNP Paribas Group. За перемогу боролися 5 команд, що вийшли на фінішну пряму після першого раунду змагання, в якому взяли участь понад 14 тис. учасників з 145 країн.

 

Українські студенти мірялися знаннями та бізнес-хваткою з представниками Сінгапуру, Росії (2 команди) та Швеції. Здібних студентів оцінювало експертне журі, яке складалося з викладачів вузів-учасників та топ-менеджерів BNP Paribas. Перемогу присудили команді з Сінгапуру. Вони отримали головний приз гри - 9 тис. євро. Друге місце і 3 тис. євро призових дісталися учасникам зі Швеції, а третю сходинку і 1,5 тис. євро завоювала українська команда. Усі фіналісти також отримали квитки на тенісні турніри і пропозиції щодо стажування в офісах BNP Paribas.

 

Нагадаємо, команда «75/25» складається з трьох студентів Київської школи економіки (KSE): Арсеній Чобану, Сергій Кияшко та Сергій Мелещук. В минулому році вони в складі різних команд також брали участь в змаганні, проте потрапити в заповітну п'ятірку їм не вдалося. В цьому році, вирішивши всі 14 кейсів онлайн-туру, українці опинилися серед фіналістів і вирушили до Парижа.

 

«Париж зустрів нас дощовою погодою, однак ми привезли звідти тільки приємні враження. За два дні ми встигли відіграти фінал в одному з відділень BNP Paribas, відвідати перший у Франції концептуальний магазин банківських послуг «2 Opera», повечеряти з представниками BNP Paribas і побувати на церемонії нагородження, яка відбулася в Оранжереї. Тут, до речі, одружилися Наполеон і Жозефіна, - розповідають студенти. - Також нам дуже сподобалася оглядова автобусна екскурсія визначними пам'ятками міста, річкова прогулянка Сеною і вид з 281-метрової висоти Ейфелевої вежі».

 

Щоб виконати завдання, конкурсанти вирішували цілий ряд задач, пов'язаних з BNP Paribas у трьох основних напрямках: роздрібний бізнес, інвестиційні рішення, а також корпоративні та інвестиційні банківські послуги.

 

 


Кар'єра у BNP Paribas


Щорічно BNP Paribas наймає велику кількість талановитих молодих фахівців. У 2012 році Група планує залучити близько 13 000 нових співробітників по всьому світу, зокрема до 2000 чоловік у Франції. Для студентів останніх курсів BNP Paribas щорічно пропонує понад 1100 стажувань у Франції.

 

Основний принцип відбору персоналу в BNP Paribas – формування довгострокового кар'єрного розвитку. Безпосередня вигода для співробітників полягає в індивідуальному підході до кар'єрного менеджменту з консультаційною підтримкою з боку співробітників, завдання яких сприяти кожному співробітнику в побудові кар'єрного шляху, зміні місця або виборі нового напрямку роботи. Крім того, Група пропонує високоефективні програми розвитку талантів та підвищення кваліфікації.

 

Широкий спектр бізнес-діяльності BNP Paribas відкриває співробітникам численні можливості для побудови кар'єри всередині Групи. Додаткову інформацію ви можете знайти на наступних сайтах: http://www.recrutement.bnpparibas.com, http://careers.bnpparibas.com, http://backstage.bnpparibas.com

Для довідки:

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.04.2012 р.: чисті активи - 29,86 млрд грн., капітал - 1,23 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,22 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,36 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,17 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com