Українські студенти вийшли у фінал міжнародної бізнес-гри Ace Manager


11.04.2012

Українська команда студентів під назвою «75/25» посіла третє місце у першому етапі онлайн гри Ace Manager, яку четвертий рік поспіль проводить BNP Paribas. За вихід у фінал змагалися понад 14 тис. учасників зі 140 країн. За час проведення ігор це найвище досягнення українців.

 

У фінал конкурсу, який відбудеться 18 квітня у Парижі, вийшли п'ять команд. Українські студенти будуть боротися за перемогу з представниками  Сінгапуру, які на відбірковому етапі здобули першість, студентами з Росії, що зайняли 2 та 5 місця, і учасниками зі Швеції, які завоювали 4 позицію. Кращі три команди нагородять грошовими призами: перше місце 9 тис. євро, друге - 3 тис. євро, третє - 1,5 тис. євро. А також всі фіналісти зможуть пройти стажування в BNP Paribas і отримають квитки на тенісні турніри.

 

«Ace Manager - це гарна можливість не тільки застосувати на практиці свої знання, а й долучитися до міжнародного середовища, поспілкуватися зі студентами всього світу і розширити свої знання», - говорить Олена Козлова, начальник Департаменту управління персоналом УкрСиббанку BNP Paribas Group. - З кожним роком все більше українських студентів беруть участь в онлайн грі. Приємно, що цього року команда з України посіла 3-є місце у відбіркових турах і вийшла у фінал, продемонструвавши високий рівень знань та амбітність. Бажаємо учасникам цікавої гри, і, звичайно, вболіваємо за команду «75/25».

 

Команда «75/25» складається з трьох студентів Київської школи економіки (KSE): Арсеній Чобану, Сергій Кияшко та Сергій Мелещук.

 

Директор KSE Том Купе коментує успіхи учнів так: «Я не здивований, що студенти показали такий високий результат. Скажу більше, вони вже отримали офіційні запрошення продовжити навчання в університетах Берклі, Оксфорда і Прінстона. А такі конкурси як Ace Manager є відмінним освітнім стимулом, оскільки надають студентам можливість застосувати аналітичні методи, які вони вчать в університеті, для вирішення реальних бізнес-задач. Крім цього, сам дух конкуренції, який обов'язково присутній в кожному змаганні, мотивує студентів вивчати величезний об’єм додаткової інформації самостійно».

 

Нагадаємо, перший етап гри проходив з 20 лютого по 20 березня 2012 року на сайті acemanager.bnpparibas.com. Щоб виконати завдання, конкурсанти вирішували цілий ряд завдань, пов'язаних з BNP Paribas у трьох основних напрямках: роздрібний бізнес, інвестиційні рішення, а також корпоративні та інвестиційні банківські послуги. УкрСиббанк бажає нашим студентам успіху. Нехай головний приз змагання дістанеться саме українській команді.

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.03.2012 р.: чисті активи - 32,81 млрд грн., капітал - 1,28 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,81 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,71 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com