Україну і Францію підтримай - великі відсотки отримай! УкрСиббанк пропонує до 25% за депозитом


15.03.2012

15 березня стартує акція «Україну и Францію підтримай - великі відсотки отримай!» для всіх футбольних уболівальників. УкрСиббанк як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas з французьким корінням дарує вкладникам-вболівальникам української та французької футбольних команд можливість підвищити відсотки за депозитом до 25%.

 

У акції беруть участь вкладники УкрСиббанку, які відкрили депозит у гривні до 31 травня. Ставка за депозитом буде змінюватися залежно від успіхів команд України або Франції і може досягти 25%.

 

«Удвічі більше спортивного азарту з'являється, коли можна вболівати відразу за дві команди, - говорить Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group. - За перемогу вкладників УкрСиббанку грають одразу дві збірні: України і Франція. А це означає, що шансів отримати додаткові відсотки більше».

 

Підтримайте команди України та Франції і примножте свої заощадження. Деталі акції на сайті www.my.ukrsibbank.com.

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.03.2012 р.: чисті активи - 32,81 млрд грн., капітал - 1,28 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,81 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,71 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,09 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com