УкрCиббанк Private Banking та «Лексус Сіті Плаза» підписали договір про партнерство


08.07.2009
Офіційний дилер Lexus у Києві, в особі компанії «Саміт Моторз Україна», яку представляють офіційний салон «Лексус Сіті Плаза» та офіційна станція кузовного ремонту «Лексус Техно Плаза», став партнером програми лояльності УкрСиббанку для клієнтів Private Banking. Партнерство дозволить реалізовувати спільні проекти та запропонує додаткові привілеї клієнтам УкрСиббанк Private Banking.

«Ми раді, що компанія «Саміт Моторз Україна» - офіційний дилер Lexus, бренду визнаного у всьому світі, стала партнером УкрСиббанк Private Banking. Нас об'єднують загальні цінності та принципи в роботі з клієнтами - на першому місці якість послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта, – зазначив Олексій Александров, Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанк. – Підписана угода про партнерство - свідоцтво, що «Саміт Моторз Україна» та УкрСиббанк Private Banking прагнуть дати своїм клієнтам все найкраще та оточити їх комфортом».
«Довіра клієнтів – це найвища форма вдячності за нашу роботу. Заради цього ми постійно удосконалюємося, - говорить Тетяна Сосніна, генеральний менеджер комерційного департаменту «Саміт Моторз Україна». – Партнерство з УкрСиббанк Private Banking має високий потенціал та дозволить об'єднати знання та досвід двох відомих компаній, щоб забезпечити гідний рівень сервісу та комфорту для наших клієнтів».


Більш детальну інформацію про партнерство клієнти Private Banking можуть отримати у персонального менеджера або у консультантів «Лексус Сіті Плаза» за телефоном 499 40 09.


Для довідки:

Лексус Сіті Плаза - перший в Україні офіційний дилер автомобілів Lexus. Автосалон, площею 492 кв.м., побудований відповідно до сучасних стандартів Lexus і розташований в самому центрі міста, в бізнес-центрі «Парус», за адресою Київ, вул. Мечникова, 22.

Лексус Техно Плаза – перша офіційна станція кузовного ремонту автомобілів Lexus. Сучасне технічне обладнання станції дозволяють надавати клієнтам широкий спектр послуг різного рівня складності, а також дають можливість встановити на автомобіль оригінальне додаткове устаткування. З 1 липня 2009 р. Клієнтам, які вимушені залишити свій автомобіль на тривалий ремонт, Лексус Техно Плаза пропонує послугу Courtesy Car або «авто на підміну».

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2009 р.: чисті активи – 47,7 млрд. грн., капітал – 7,2 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 39,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,5 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує біля 800 відділень по всій території України. 81,42% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з 6 найбільших банків у світі згідно даних міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s*. Група, представлена у 85 країнах, є європейським лідером на міжнародному ринку фінансових послуг. Кількість співробітників перевищує 205 000 чоловік, включно 162 200 у Європі. BNP Paribas посідає провідні позиції у трьох сегментах: Роздрібний, Інвестиційний та Корпоративний бізнес. Внутрішніми ринками групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. BNP Paribas посідає істотні позиції в США, а також найсильніші позиції в Азії та на ринках, які розвиваються.
* в межах своєї категорії  


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com