УкрСиббанк піднявся на 13 позицій в рейтингу провідних банків України


26.05.2015

25 травня «Фінансовий клуб» спільно з Незалежною асоціацією банків України представив підсумки найбільш авторитетного банківського дослідження на українському ринку – «50 провідних банків України». За результатами дослідження УкрСиббанк BNP Paribas Group був відзначений одразу в 16 номінаціях.


У загальному рейтингу провідних банків країни на основі прозорої методології УкрСиббанк посів 4 місце, зробивши рекордний стрибок з 17 місця у минулорічній версії рейтингу.


Крім того, УкрСиббанк Private Banking посів почесне друге місце на ринку. Друге місце банк зайняв і в номінації «Кращий овердрафт».


Також варто відзначити, що до топ-3 фінансових директорів і корпоративних банкірів увійшли Анна Самаріна і Жан-Люк Дегель відповідно. А Костянтин Лежнін замкнув п'ятірку провідних роздрібних банкірів України.


«Результати цього рейтингу, зокрема кількість наших номінацій, говорить про рівень професіоналізму команди УкрСиббанку, з якою я маю честь працювати, – сказав Філіп Дюмель, радник голови правління з питань стратегічного менеджменту УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Крім того, УкрСиббанк сьогодні має класичну бізнес-модель BNP Paribas Group, яка передбачає якість і стабільність. Ми ніколи не ставили собі за мету стати лідерами ринку в кожному бізнес-напрямку, однак наші клієнти знають нас як надійний і відкритий банк, якому можна вірити і не сумніватися в якості банківського обслуговування. І приємно усвідомлювати, що ця якість не залишилася непоміченою з боку експертів».


Також УкрСиббанк прогнозовано увійшов до переліків кращих у таких номінаціях:

• Кредит готівкою

• Автокредит

• Інтернет-банкінг

• Обслуговування фізичних осіб у відділеннях

• Зарплатні проекти


Автори рейтингу також відзначили, що за кількістю відкритих рахунків фізосіб УкрСиббанк входить до трійки лідерів. Крім того, банк пропонував найкращу кредитну ставку малому та середньому бізнесу в 2014 році.Для довідки: 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.03.2015 року: чисті активи – 34,697 млрд грн, капітал – 1,461 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 21,088 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 12,097 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,665 млрд грн, банк обслуговує понад 2,5 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році. Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com