Час збирати лаври: УкрСиббанк в числі найнадійніших банків


27.05.2015

25 травня УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до п’ятірки найбільш стійких банків України за версією одразу двох видань: фінансового порталу «Минфин» і журналу про страхування та фінанси «Фориншурер». Крім того, надійність УкрСиббанку відзначили у своїх рейтингах журнал «Деньги» та «Українське кредитно-рейтингове агентство», які розмістили УкрСиббанк у своїх топ-десятках.


Під час підготовки усіх рейтингів надійності враховувалися здатність банку без затримки виплачувати депозити, ринкова частка, капіталізація, ліквідність, якість активів і пасивів, ефективність діяльності банку, а також рівень підтримки акціонерів.

 

«Багато в чому завдяки підтримці міжнародної групи, УкрСиббанк залишається найбільш стабільним і надійним банком в Україні, – каже Філіп Жоаньє, член Наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Нам довіряють уже 2,4 млн клієнтів по всій Україні, насамперед тому що основний акціонер банку, BNP Paribas Group, має найвищий рейтинг надійності серед усіх фінзакладів з іноземним капіталом, що представлені в Україні».  


З результатами та методологією досліджень можна ознайомитися за посиланнями:

http://minfin.com.ua/banks/rating/
http://forinsurer.com/rating-banks
http://www.dengi.ua/lastjournal.html

http://payspacemagazine.com/reliable-banks-in-ukraine-rating-3.htmlДля довідки: 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.03.2015 року: чисті активи – 34,697 млрд грн, капітал – 1,461 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 21,088 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 12,097 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,665 млрд грн, банк обслуговує понад 2,5 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році. 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com