«УкрСиббанк» – №1 в Україні за розміром капіталу за рейтингом журналу The Banker «1000 найбільших банків світу»


04.08.2007
УкрСиббанк BNP Paribas Group зайняв перше місце серед українських банків зарейтингом 1000 найбільших банків світу за розміром капіталу першого рівня, опублікованим журналом The Banker (Лондон).

«Перше місце у такому престижному міжнародному рейтингу «УкрСиббанк» зміг зайняти завдяки динамічному та ефективному розвитку. Тільки у 2006 році активи, капітал та кредитний портфель банку зросли більш ніж в 2 рази», - відзначив Олександр Суляєв, заступник Голови Правління УкрСиббанку.

BNP Paribas (Франція), акціонер та стратегічний партнер УкрСиббанку, зайняв дуже високі позиції у рейтингу: 3-є місце за розміром активів та 11-е місце за розміром капіталу першого рівня (піднявшись за 2006 рік на 13 ступенів) серед 1000 найбільших банків світу, а також 1-е місце за розміром активів та 2-е місце за розміром капіталу першого рівня серед банків Франції.

Журнал The Banker видається щомісячно з 1926 року та є відомим у всьому світі фінансово-аналітичним виданням, яке публікує статті на тему міжнародного банківського бізнесу, інвестиційного бізнесу, ринків капіталу, торгового та проектного фінансування тощо, а також новини у фінансовій сфері, аналітичні огляди, інтерв'ю з відомими банкірами і фінансистами. Тираж журналу складає 30 000 екземплярів.

Щороку у липневому номері журналу The Banker публікується рейтинг 1000 найбільших банків світу за розміром капіталу першого рівня станом на кінець минулого фінансового року. Крім інформації про розмір капіталу банку, рейтинг містить також дані про розмір і динаміку активів, прибуток, коефіцієнти адекватності капіталу, доходності активів тощо.

УкрСиббанк BNP Paribas Group вперше бере участь у даному рейтингу The Banker. З початку 2007 року "УкрСиббанк" був двічі удостоєний нагород «Кращий банк в Україні у 2007 році», присуджених журналами Global Finance (Нью-Йорк) та Euromoney (Лондон).Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com