УкрСиббанк № 1 за рівнем обслуговування клієнтів у 2011 році


08.02.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group – кращий банк в Україні за рівнем обслуговування клієнтів у 2011 році, за результатами «Народного рейтингу» – опитування громадської думки, проведеного порталом Banki.ua.

 

Рейтинг розраховувався на основі позитивних і негативних відгуків клієнтів про якість банківських послуг на сайті Banki.ua. Враховувалися відгуки тільки з конкретними фактами співпраці з банком, малоінформативні коментарі до уваги не приймалися. УкрСиббанк, набравши найбільшу кількість балів за позитивні відгуки, посів перше місце рейтингу.


«Думка клієнтів для нас найважливіший показник, тому ми постійно працюємо над поліпшенням якості обслуговування. Для комфорту наших клієнтів ми впроваджуємо передові технології, відкриваємо сучасні відділення, використовуємо нові канали обслуговування: інтернет, багатофункціональні банкомати та кіоски, контакт центр і т.д. Піклуючись про комфорт і фінансове благополуччя, ми прагнемо запропонувати найвигідніші банківські продукти та умови обслуговування», - прокоментував Заступник Голови Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.01.2012 р.: чисті активи - 32,86 млрд грн., капітал - 1,25 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 20,52 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,10 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,21 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com