УкрСиббанк BNP Paribas Group ініціював завершення угоди про співпрацю з рейтинговим агентством Moody's


01.02.2012

У грудні 2011 року УкрСиббанк прийняв рішення завершити контракт з рейтинговим агентством Moody's після погашення 21 грудня 2011 року останніх Єврооблігацій у доларах США, випущених УкрСиббанком з рейтингами Moody's.

 

Дотримуючись стандартної бізнес-практики на українському ринку, УкрСиббанк вважає достатнім використання послуг одного рейтингового агентства, як робить  більшість банків в Україні.

 

Таким чином, УкрСиббанк продовжує користуватися рейтингами Fitch. Сьогодні рейтинги УкрСиббанку за шкалою Fitch є найвищими серед українських банків.

 

Поточні рейтинги УкрСиббанку, що присвоєні Fitch:

• Довгостроковий рейтинг в іноземній валюті: B

• Довгостроковий рейтинг у національній валюті: B +

• Довгостроковий рейтинг за національною шкалою: AAA (ukr)

 

Минулого тижня, 24 січня 2012, Moody's підтвердив рейтинги Укрсиббанку, включно з довгостроковим рейтингом депозитів у національній валюті Ba2 і рейтингом за національною шкалою Aa1.ua, які є одними з найвищих для українських банків.

 

УкрСиббанк є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas. (www.bnpparibas.com)

 

 

Міжнародні рейтинги

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.12.2011 р.: чисті активи - 41,86 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 22,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,33 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,22 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com