УкрСиббанк BNP Paribas Group - один з найбільш дружніх банків


25.10.2011

УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до трійки найбільш дружніх банків України за результатами регулярного дослідження ринку банківських послуг для фізичних осіб компанії Gfk Ukraine за 2010-2011 роки. В опитуванні взяли участь 11700 жителів країни. Особливо високо респонденти оцінили комфортність відділень УкрСиббанку, ввічливість і привітність співробітників, їх компетентність у складних ситуаціях, а також повноту наданих банком послуг.

 

«Сьогодні УкрСиббанк обслуговує майже 1,9 мільйона клієнтів. Ця цифра відображає рівень довіри до банку. Ми цінуємо це і безперервно працюємо над поліпшенням продуктів і послуг, інвестуємо кошти в розвиток мережі. Висока оцінка клієнтами нашого банку - найкращий показник того, що ми на вірному шляху», - відзначає начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group Андрій Кашперук.

 

Крім цього, в банку повністю змінюють культуру роботи персоналу, постійно проводиться підвищення професійного рівня фінансових консультантів. Особлива увага приділяється моніторингу якості обслуговування у відділеннях банку, застосовується методика «таємний покупець».

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.10.2011 р.: чисті активи - 42,23 млрд грн., капітал - 3,62 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 25,47 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,19 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,54 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com