УкрСиббанк дарує ігрові майданчики дитячим будинкам по всій Україні


20.01.2012

Третій рік поспіль банк спільно з Міжнародним благодійним фондом «Лікар.Iнфонд» на новорічні свята дарує вихованцям дитячих будинків та інтернатів нові спортивно-ігрові майданчики. Вже цієї весни 700 дітлахів з 6 дитячих будинків зможуть проводити своє дозвілля на нових гойдалках, турніках, та гірках.


«Вперше ми вирішили зробити такий подарунок малюкам у розпал кризи 2009 року. Для банку, як і багатьох інших компаній, це був складний час. Але ми розуміли, що поруч з нами є ті, хто потребує турботи й уваги, ті, кому чекати допомоги просто немає звідки. І в першу чергу це діти, позбавлені піклування рідних людей. Саме тоді банк вирішив замість купівлі новорічних сувенірів для клієнтів, зробити справжній подарунок малюкам – побудувати сучасні майданчики, де діти зможуть проводити активне вуличне дозвілля, отримуючи такі необхідні їм позитивні емоції та турботу», - розповів Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоанье.

 

Сьогодні завдяки проекту «Розумна благодійність» вже понад 1600 малюків грають на безпечних майданчиках. За два роки банк облаштував 16 спортивно-ігрових комплексів для дитячих будинків у різних куточках України. До цього майданчики були відсутні або перебували в аварійному стані, й грати на них було просто небезпечно.

 

«Цього року ми побудуємо нові ігрові комплекси, як в обласних, так і районних центрах. Нам важливо, щоб навіть у невеликому містечку діти, які навчаються і живуть у дитячих будинках, притулках та інтернатах відчули, що про них піклуються, що вони потрібні», - продовжив Філіп Жоанье.

 

Цього року спортивно-ігрові майданчики будуть встановлені у Чернігові, Луганську, Сумах, Івано-Франківській, Харківській та Черкаській областях.

«УкрСиббанк, який три роки тому став піонером проекту «Розумна благодійність», показав гарний приклад, як можна дієво допомогти дітям. Часто під новорічну ялинку бізнес готовий виділяти малюкам солодкі подарунки: шоколадки і мандарини, але все це разові витрати, які насправді не говорять про соціальну відповідальність компаній. Солодощі нещадно псують здоров'я малюків і забуваються наступного ж дня. А новий спортивний або ігровий майданчик принесе дітям радість і прослужить довгі роки, - розповідає виконавчий директор МБФ «Лікар.Інфонд» Лариса Слюнченко. - Дякуємо УкрСиббанку за підтримку цього проекту і в 2012 році, і сподіваємося, що до нас приєднаються й інші меценати».

 

Фото спортивно-ігрових зон, побудованих УкрСиббанком у 2009-2010 рр., можна знайти у розділі Соціальні проекти > Справжні подарунки - розумна благодійність

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.12.2011 р.: чисті активи - 41,86 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 22,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,33 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,22 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com