УкрСиббанк - кращий банк в Україні за версією Global Finance


31.03.2010
УкрСиббанк BNP Paribas Group названо кращим банком в Україні 2010 за версією міжнародного фінансового видання Global Finance (Нью-Йорк) «Кращі банки на ринках Центральної та Східної Європи».

Редактори журналу за участю банківських аналітиків та консультантів, визначили найкращі банки у 22-х країнах за такими критеріями як зростання активів, прибутковість, стратегічне партнерство, обслуговування клієнтів, конкурентне ціноутворення та інноваційні продукти.

«УкрСиббанк четвертий рік поспіль отримує найвищі оцінки Global Finance. Це доводить надійність, стабільність банку на ринку, а також підтримку з боку акціонерів, - зазначив Голова Правління "УкрСиббанку" Сергій Наумов. - Дана нагорода є особливо цінною в умовах, коли клієнти особливу увагу приділяють репутації та стабільності компанії».
Про банк > Нагороди банку
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.02.2010 р.: чисті активи – 45,319 млрд. грн., капітал – 7,136 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 37,247 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,887 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,838 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com