УкрСиббанк - кращий банк з обслуговування фізичних осіб у відділеннях у рейтингу «50 провідних банків України» від «Коммерсант-Україна»


02.04.2013

УкрСиббанк отримав перемогу у номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України» від видавництва «Коммерсант-Україна».


Рейтинг складався на основі таких показників: середня тривалість відкриття рахунку і вартість цієї послуги, можливість доступу до рахунку в будь-якому відділенні банку, дистанційне керування рахунком, вартість оплати комунальних послуг, кількість відділень і пунктів обміну валют, кількість філій банку, які працюють після 18:00 та у суботу, тощо.

 

«Якість обслуговування клієнтів для нас один з найважливіших пріоритетів, тому ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу та якості послуг. Для комфорту наших клієнтів ми впроваджуємо провідні технології, відкриваємо сучасні відділення, використовуємо нові канали обслуговування: інтернет, багатофункціональні банкомати та кіоски. Дбаючи про комфорт і фінансове благополуччя наших клієнтів, ми прагнемо запропонувати найвигідніші банківські продукти та послуги», - прокоментував заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.


Крім того, в рейтингу «50 провідних банків України» від «Коммерсант-Україна» УкрСиббанк посів друге місце в номінації «Private banking», а також четверту позицію в номінації «Зарплатні проекти».

 

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.03.2013 р.: чисті активи - 26,75 млрд грн., капітал - 2,63 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,79 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 10,65 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,51 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com