УкрСиббанк – «Кращий Private Bank в Україні 2013» за версією журналів The Banker та PWM


01.11.2013

УкрСиббанк BNP Paribas Group отримав нагороду «Кращого Private Bank в Україні 2013» від журналів The Banker і PWM, що входять до групи авторитетного міжнародного ділового видання Financial Times.

 

30 жовтня в Женеві відбулася урочиста церемонія вручення статуеток Брендана Бракена, засновника журналу The Banker і керівника Financial Times у період з 1945 по 1958 рр.. BNP Paribas, основний акціонер УкрСиббанку, був визнаний найкращим банком у Франції та Бельгії, а також відзначений за відповідальне інвестування і філантропію.

 

«Безумовно, це довгоочікувана нагорода, – говорить Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє. – УкрСиббанк працює на ринку персональних банківських послуг вже понад дев'ять років. Увесь цей час ми прагнемо бути флагманом ринку і для нас важливо, що УкрСиббанк – єдиний банк в Україні, який удостоєний такої честі – визнання найавторитетніших європейських видань».

 

Роки наполегливої

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.07.2013 р.: чисті активи – 27,37 млрд грн, капітал – 2,64 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,05 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 10,76 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,46 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників, 145 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Мар’яна Лилик mariana.lylyk@ukrsibbank.com