УкрСиббанк – «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією Euromoney


09.02.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group отримав нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні у 2011 році від авторитетного міжнародного ділового видання Euromoney.

 

 

«Нагорода «Кращий сервіс Private Banking» говорить про те, що нам вдалося завоювати повагу міжнародних експертів. Ми раді, що аналітики престижного видання високо оцінюють постійне вдосконалення банку відповідно до найкращих міжнародних стандартів, – прокоментував досягнення Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє. – Ця престижна номінація – незаперечний показник надійності банку. Подібну нагороду заслуговують компанії, що зарекомендували себе сильними гравцями на ринку. УкрСиббанк стабільно підтверджує репутацію відкритої компанії з сильною командою професіоналів».

 


 

Для банку це вже не перша нагорода такого рівня. Почесне звання «Кращого банку в Україні» видання Euromoney присуджувало УкрСиббанку в 2007-2008. Крім цього, банк визнаний кращим у номінаціях «Кращий банк в Україні» у 2007-2010 за версією Global Finance, «Кращий іноземний банк в Україні» у 2009-2010 за версією EMEA Finance.

 

«Номінація «Кращий сервіс Private Banking» це своєрідний «Оскар» для професії приватного банкіра, який багато про що свідчить: професіоналізм команди, прагнення до нових досягнень. Важливий фактор визнання формації бізнесу Рrivate Вanking в Україні, як реалізованої банківської професії. Участь українських банків у подібних дослідженнях і номінаціях, на мій погляд, важливо для банківської системи країни. Високе визнання мотивує нас на досягнення ще більш високої професійної планки», - доповнив Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Александров.

 

У 2012 році УкрСиббанк планує збільшити клієнтську базу сегмента Private Banking на 30-35%. Для банку також важливо якісне поліпшення логістики обслуговування.

 

 

УкрСиббанк Private Banking працює на ринку персональних банківських послуг більше 7 років. Ще у 2006 році банк відкрив представництва у найбільш перспективних регіонах країни і сьогодні до послуг заможних клієнтів 6 офісів: у Києві, Харкові, Донецьку, Одесі, Львові та Дніпропетровську.

 

Про банк > Нагороди банку

Для довідки:


Журнал Euromoney (Лондон) видається з 1969 року. Цільова аудиторія включає банкірів, фінансових аналітиків, інституційних інвесторів, державних фінансових і банківських органів і т.д. З 1991 року журнал щорічно нагороджує за кращі досягнення «Awards for Excellence» лідерам в області банківської справи, фінансів та інвестицій.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.01.2012 р.: чисті активи - 32,86 млрд грн., капітал - 1,25 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 20,52 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,10 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,21 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
BNP Paribas має один з найвищих рейтингів у світі «AA-» за версією міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com