УкрСиббанк - «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією Euromoney


04.03.2013

УкрСиббанк отримав нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні у 2012 році від міжнародного видання Euromoney. Зокрема, УкрСиббанк Private Banking отримав найвищу оцінку за обслуговування клієнтів, забезпечення конфіденційності та безпеки, найширший перелік інвестиційних продуктів і послуг з управління приватним капіталом, а також family office.

 

 

«Увага авторитетних міжнародних експертів до українського ринку персональних банківських послуг говорить про потенціал цього сегменту. Така престижна нагорода - ще одне підтвердження лідерства УкрСиббанку у сфері обслуговування крупного приватного капіталу і беззаперечний показник надійності банку, - говорить заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексій Александров. - Бізнес Private Banking будується на довірі, і розуміння цього лежить в основі нашого успіху. У 2012 році, незважаючи на досить складну ситуацію на ринку, ми збільшили клієнтську базу преміум-сегменту на 33%, іншими словами, довіра до бренду УкрСиббанк Private Banking зросла на третину. І ми зробимо все можливе, щоб утримати цей позитивний тренд».

 

Варто зазначити, що в скарбничці досягнень УкрСиббанк Private Banking це вже друга міжнародна нагорода. Високе визнання та нагороду «Кращий сервіс Private Banking» в Україні від видання Euromoney УкрСиббанк отримав і в 2011 році. А в грудні 2012 року банк переміг у номінації «Кращий Private Banking» у рейтингу «Ukrainian Banker Awards 2012» за версією ділового видання «Інвестгазета».

 

 

УкрСиббанк Private Banking работает на рынке персональных банковских услуг более 7 лет. Еще в 2006 году банк открыл свои представительства в наиболее перспективных регионах страны и сегодня к услугам состоятельных клиентов 6 офисов: в Киеве, Харькове, Донецке, Одессе, Львове и Днепропетровске.

 

Про банк > Нагороди банку





 

 

Для довідки:

Журнал Euromoney (Лондон) видається з 1969 року. Цільова аудиторія включає банкірів, фінансових аналітиків, інституційних інвесторів, державних фінансових і банківських органів і т.д. З 1991 року журнал щорічно нагороджує за кращі досягнення «Awards for Excellence» лідерам в області банківської справи, фінансів та інвестицій.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.02.2013 р.: чисті активи - 27,66 млрд грн., капітал - 2,59 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,63 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,14 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,35 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com